مربی تیم هندبال سپاهان گفت: در دیدار با نفت و گاز گچساران می‌توانستیم برنده بازی باشیم، ولی ورزش همین است و همیشه یک طرف برد است و یک طرف باخت.

مجید رحیمی‌زاده در گفت و گو با ایمنا در مورد شکست تیمش برابر تیم نفت و گاز گچساران در هفته دوازدهم لیگ برتر هندبال، اظهار کرد: بازی بسیار سخت و نفس‌گیری بود. تیم گچساران چند سالی است که در رده‌های مختلف به خصوص نوجوان و جوانان سرمایه‌گذاری خوبی انجام داده است.

وی ادامه داد: این تیم با جذب چند بازیکن مطرح کشورمان توانسته جایگاه خوبی را به خود اختصاص دهد و در جام باشگاه‌های آسیا و جهان نیز حضور داشته و توانسته ساختار خوبی را برای تیم خود دست و پا کند.

مربی تیم هندبال سپاهان افزود: برای اینکه بتوانیم در جدول جایگاه خوبی داشته باشیم و یک پله صعود کنیم در این بازی نیاز به برد داشتیم، اما به جز ۱۰ دقیقه در نیمه دوم، خوب کار کردیم و اگر از موقعیت‌های تک به تک خود در نیمه دوم بهتر استفاده می‌کردیم، می‌توانستیم برنده بازی باشیم ولی ورزش همین است و همیشه یک طرف برد است و یک طرف باخت. با همه این تفاسیر به تیم نفت و گاز گچساران تبریک می‌گویم.

رحیمی‌زاده در پاسخ به این سوال که تماشاگران هندبال در اصفهان بسیار با آرامش و بدون هیجان بازی را تماشا می‌کنند، گفت: تماشاگران سپاهانی بسیار محجوب و باوقار هستند، اما در مقابل ما در بازی خارج از خانه برابر همین تیم گاز و نفت گچساران بازی را به تماشاگران باختیم.

وی اظهار کرد: تماشاگران تیم نفت و گاز گچساران از دقیقه یک تا دقیقه پایانی بازی با حرارت و هیجان خاصی تیم خود را تشویق می‌کردند.