پزشکیان: مشکلات پرداخت بدهی سپرده‌گذاران موسسات اعتباری شناسایی شد

برنامه قطعی برق

جدول برق شهر اصفهان جدول برق شهرستان های اصفهان جدول برق استان ها

0 -

پزشکیان: مشکلات پرداخت بدهی سپرده‌گذاران موسسات اعتباری شناسایی شد

پزشکیان: مشکلات پرداخت بدهی سپرده‌گذاران موسسات اعتباری شناسایی شد
6 اسفند 1396, 12:00 / کد خبر:36395
نایب رئیس مجلس گفت: مشکلات پرداخت بدهی سپرده‌گذاران مؤسسات اعتباری شناسایی شد.
نایب رئیس مجلس گفت: مشکلات پرداخت بدهی سپرده‌گذاران مؤسسات اعتباری شناسایی شد.
به گزارش  تسنیم، مسعود پزشکیان نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگویی با اشاره به آخرین وضعیت پیگیری مشکلات مؤسسات مالی و اعتباری، گفت: اواخر هفته گذشته جلسه‌ای با حضور نماینده سپرده‌گذاران و مسئولان وزارت اطلاعات برگزار شد تا اطلاعاتی که از سوی سپرده‌گذاران مطرح می‌شود، مورد بررسی قرار گیرد، چرا که برخی اطلاعات اعلامی از سوی سپرده‌گذاران قابل تأمل بود.
وی افزود: براساس مباحث این نشست، مقرر شد اموالی که این مؤسسات دارند و اعلام نکرده‌اند و یا اموالی که دست به دست شده، توسط این گروه از وزارت اطلاعات شناسایی شود.
نایب رئیس مجلس ادامه داد: مقرر شد که در بانک مرکزی جلسه‌ای با حضور نیروهای وزارت اطلاعات و تیم تسویه که برای هر بانک جداگانه تشکیل شده، برگزار شود تا اموال هر مؤسسه به‌صورت جداگانه بررسی و شناسایی شود که مشکلات پرداخت بدهی سپرده‌گذاران مؤسسات اعتباری شناسایی شده است.
پزشکیان در تشریح آخرین جلسه نمایندگان سه قوه برای بررسی مشکلات مؤسسات مالی و اعتباری، یادآور شد: در جلسه نمایندگان سه قوه، بیشتر ارزیابی تصمیماتی که اخذ شده بود انجام شد، چراکه با توجه به شکایات و اعتراضات سپرده‌گذاران، مشخص شد که برخی تصمیمات آنگونه که باید عملیاتی نشده است.
وی با بیان اینکه در این نشست، برنامه‌ها مجددا مرور و مقرر شد که شفاف‌سازی شود که تیم‌های پاسخگویی چه کسانی هستند و کجا مستقرند و چگونه عمل می کنند، افزود: احتمالا نمایندگان سه قوه با یکدیگر و یا هرکدام به‌صورت جداگانه از این مراکز پاسخگویی بازدید می‌کنند.
نایب رئیس مجلس که با خبرگزاری خانه ملت گفت‌وگو کرده است،  افزود: در این نشست، درباره سپرده‌های بالای 100 میلیون و 200 میلیون تومان، بحث‌هایی مطرح شد که چگونه می‌‌توان اموال آنها را شناسایی کرد و بر مبنای این اموال سپرده‌ها را به افراد بازگرداند.
پزشکیان تصریح کرد: مقرر شد که برای حل مشکل تعاونی ولی‌عصر (عج) رباط کریم و بهارستان در هفته جاری، اموال این تعاونی شناسایی و خط اعتباری براساس دارایی‌هایش باز، تا پرداخت سپرده‌های آنها از مبالغ پایین آغاز شود.
ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز، شماره 3306 ؛ 24 مرداد 1397
روزنامه اصفهان امروز
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین
Real Time Web Analytics