میرزایی: امسال خیلی بدشانس بودیم

برنامه قطعی برق

جدول برق شهر اصفهان جدول برق شهرستان های اصفهان جدول برق استان ها

0 -

سپاهان تا به حال در چنین فضایی قرار نگرفته بود

میرزایی: امسال خیلی بدشانس بودیم

میرزایی: امسال خیلی بدشانس بودیم
6 اسفند 1396, 14:05 / کد خبر:36415
هافبک تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: تیم ما در فصل جاری بسیار بدشانس بوده است و بابت از دست دادن موقعیت‌های گلزنی بیش از حد ضرر کرده‌ایم.
هافبک تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: تیم ما در فصل جاری بسیار بدشانس بوده است و بابت از دست دادن موقعیت‌های گلزنی بیش از حد ضرر کرده‌ایم.
 رضا میرزایی در گفت‌وگو با تسنیم، در خصوص پیروزی تیمش برابر مشکی‌پوشان گفت: ما بازی خیلی خوبی انجام دادیم و توانستیم پنج گل بزنیم هرچند که این امکان وجود داشت تا با گل‌های بیشتری به پیروزی برسیم. باید از هواداران سپاهان هم تشکر کنیم که با اتوبوس و همچنین ماشین‌های شخصی خودشان را به مشهد رساندند تا نشان دهند که در شرایط سخت هم حامی تیم‌شان هستند. این سخت‌ترین جا برای سپاهان بود و خوشبختانه یک برد مهم را به دست آوردیم. هواداران در این مسابقه به ما روحیه دادند.

وی در ادامه افزود: سپاهان قرار گرفتن در چنین فضایی را تجربه نکرده است و معتقدم که امسال خیلی بدشانس بودیم. ما در خیلی از بازی‌ها موقعیت‌های زیادی را از دست دادیم که اگر این اتفاق نمی‌افتاد قطعاً الان وضعیت بهتری داشتیم. با این حال خدا را شکر که سیاه‌جامگان را بردیم، ولی مهم این است که بازی بعدی را هم ببریم. اگر گسترش فولاد را شکست بدهیم پیروزی برابر مشکی‌پوشان بیشتر به چشم می‌آید.

هافبک تیم فوتبال سپاهان اصفهان همچنین تصریح کرد: سپاهان فصل سختی را پشت سر گذاشت و این در حالی است که تیم ما نباید به کسب نتایج ضعیف عادت کند. سپاهان همیشه باید در بین سه تیم بالای جدول باشد و من امیدوارم که فصل بعد این نتایج را جبران کنیم. در همین بازی هم هشت یا 9 بازیکن سپاهان از آکادمی این باشگاه بودند که این موضوع در نوع خودش مهم بود.

میرزایی با اشاره به عملکرد خودش در فصل جاری خاطر نشان کرد: اولویت من همیشه موفقیت سپاهان و تأثیرگذاری در تیم است. من نهایت تلاشم را انجام دادم و امسال با خوبی و بدی‌هایی که روبه‌رو شدیم رو به اتمام است. امیدوارم که سپاهان و بازیکنانش فصل آینده روزهای خوبی را تجربه کنند و دوباره بتوانیم در بین مدعیان جدی قهرمانی قرار بگیریم.
ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز، شماره 3306 ؛ 24 مرداد 1397
روزنامه اصفهان امروز
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین
Real Time Web Analytics