فعالیت های کمیته فرهنگ سلامت با رویکرد سلامت اجتماعی انجام می شود
0 -

در سال ۹۶ ؛

فعالیت های کمیته فرهنگ سلامت با رویکرد سلامت اجتماعی انجام می شود

فعالیت های کمیته فرهنگ سلامت با رویکرد سلامت اجتماعی انجام می شود
13 اردیبهشت 1396, 10:51 / کد خبر:3700
دبیر کمیته فرهنگ سلامت شهرداری اصفهان گفت: فعالیت های سال ۹۶ این کمیته با رویکرد سلامت اجتماعی و جسم شهروندان که یکی از کلیدواژه های اساسی شهر به شمار می روند، انجام می شود.

مجتبی روانان در گفتگو با خبرنگار ایمنا اظهارکرد: هدف ما در کمیته فرهنگ سلامت شهرداری اصفهان، جریان سازی در  حوزه فرهنگ با رویکرد حساس سازی و آموزش شهروندان در قالب پیشگیری است.

وی با بیان اینکه موضوعات فعالیت های این کمیته توسط شورای اسلامی شهر اصفهان مصوب می شود، افزود: سال گذشته محور فعالیت های کمیته فرهنگ سلامت شهرداری اصفهان پیرامون موضوعات دیابت و دخانیات بود.

دبیر کمیته فرهنگ سلامت شهرداری اصفهان ادامه داد: در سال ۹۵ جاده سلامت هر جمعه از ساعت ۸ تا ۱۲ ظهر خدمات سلامت و مشاوره تغذیه را به شهروندانی که در این جاده تردد می کردند، ارایه می داد.

وی خاطرنشان کرد: سال گذشته همچنین از بیستم دی ماه تا چهارم بهمن ماه، ۱۴ روز طلایی در تمام نقاط شهری اصفهان رقم خورد و کارناوال دیابت برای آموزش عوارض دیابت به شهروندان به صورت بصری به راه افتاد.

روانان اضافه کرد: در ۱۴ روز طلایی پیام های سلامت محور و غرفه های فراگیر شهری در معرض دید عموم شهروندان قرار گرفت.

وی گفت: قرار است فعالیت های سال ۹۶ کمیته فرهنگ سلامت شهرداری اصفهان با رویکرد سلامت اجتماعی و جسم شهروندان که یکی از کلیدواژه های اساسی شهر به شمار می روند، انجام می شود.

دبیر کمیته فرهنگ سلامت شهرداری اصفهان از شهروندان خواست در طرح های کمیته فرهنگ سلامت شهرداری اصفهان حضور و مشارکت داشته باشند.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه 21 آبان ۱۳۹۸، شماره 3652 ؛ 21 آبان 1398
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه 21 آبان ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین