رونمایی از خودروی مفهومی بی ام و M۸ گرن کوپه
0 -

رونمایی از خودروی مفهومی بی ام و M۸ گرن کوپه

رونمایی از خودروی مفهومی بی ام و M۸ گرن کوپه
16 اسفند 1396, 10:41 / کد خبر:37788
خودروی مفهومی بی ام و M۸ گرن‌ کوپه در آستانه نمایشگاه خودروی ژنو ۲۰۱۸ رونمایی شد.

خودروی مفهومی بی ام و M۸ گرن‌ کوپه در آستانه نمایشگاه خودروی ژنو ۲۰۱۸ رونمایی شد.

به گزارش ایسنا، به نقل از وب سایت موتور ۱، هشتاد و هشتمین نمایشگاه خودروی ژنو که قرار است از ۸ تا ۱۸ مارس سال جاری میلادی با حضور رسانه‌ها و نشریه‌های فعال در زمینه خودرو برگزار شود، از روز گذشته میزبان شرکت‌های خودروسازی در جهان بوده است.

بیش از ۱۸۰ غرفه‌دار در این نمایشگاه حضور دارند تا مهم‌ترین و بزرگ‌ترین رویداد خودرویی دنیا، در سوئیس آغاز شود. انتظار می‌رود ۷۰۰ هزار تا یک میلیون بازدیدکننده از نمایشگاه خودرو ژنو ۲۰۱۸ بازدید کنند. شرکت‌های خودروسازی مطرح و خوش آوازه‌ای در این نمایشگاه معروف که هر ساله برگزار می‌شود، برای رونمایی از محصولات جدید خود شرکت کرده‌اند.

حالا شرکت خودروسازی بی ام و آلمانی با رونمایی از مدل نهایی خودروی مفهومی خود تحت عنوان گرن‌ کوپه سبک جدیدی از خودروهای جاده‌ای ساخت این برند مطرح آلمانی را به نمایش گذاشته است.

حرف اختصاری بکار گرفته شده در سری مدل های M به معنای more (بیشتر) است و نشانه توانایی، قابلیت‌ها و جذابیت‌های منحصر بفرد این سری ازخودروهای لوکس سوپر اسپرت است.

آدریان ون هایدونک - معاون ارشد تیم طراحی شرکت بی‌ام‌و - در این‌ باره می‌گوید: جدیدترین پرچمدار موجود در خط تولید بی‌ام‌و، سری ۸ است که  از تناسب، ظرافت و قدرت ویژه‌ای برخوردار است. خودروی مفهومی بی ام و M*گرن کوپه ظاهر نوآورانه‌ای دارد که چیزی بسیار فراتر از یک خودروی لوکس اسپرت چهار در است.

دوماگوج دوکچ - معاون بخش طراحی بی‌ام‌و سری M و سری i- تشریح می‌کند: طراحی این خودروی مفهوی بسیار ساختارشکنانه است تا آن را به خوبی با سایر رقبای خود متمایز کند. گرن کوپه چهار در تعریف جدیدی از ترکیب تجمل گرایی، زیبایی، قدرت و محبوبیت است.

چیزی که در شکل ظاهری این خودروی مفهومی بسیار جلوه می‌کند، رنگ براق با طرح سالیو ورت  (Salève Vert) آن است که با تابش نور و پرتوهای مختلف رنگ آن تغییر می‌کند. این ترکیب ساختار سطحی بسیار مؤثری ایجاد می‌کند و با رنگ‌ طلایی پنجره‌ها، آرم M، ترمزهای طلایی‌رنگ، رینگ‌ها و خروجی اگزوز دوقلو، ظاهر بسیار زیبایی را برای بی‌ام‌و گرن‌ کوپه به ارمغان می‌آورد.

در مجموع می توان گفت که ظاهر  و طراحی آیرودینامیک، بیرونی و داخلی خودروی مفهومی اسپرت و لوکس گرن کوپه متعلق به آینده است و قرار است تا سال ۲۰۱۹ میلادی روانه بازار شود.

ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۵ تیر ۹۸، شماره 3543 ؛ 05 تیر 1398
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۵ تیر ۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین