دارنده مدال برنز مسابقات داخل سالن قهرمانی جهان تیراندازی با کمان گفت: باید از مسؤولان فدراسیون تیراندازی با کمان پرسید که چرا به جای برگزاری پر هزینه مجمع سالانه، حق و حقوق، من و امثال مرا نمی‌دهند.

امید طاهری در گفت‌وگو با فارس  با انتقاد از برگزاری پر هزینه مجمع سالانه فدراسیون تیراندازی با کمان در اصفهان اظهار کرد: هزینه‌های برگزاری این جلسه از کجا تأمین شده است.

وی با بیان اینکه هدف اصلی از برگزاری این جلسه، تأثیر بر روی رأی افراد در انتخابات آینده فدراسیون است، افزود: اگر فدراسیون تیراندازی با کمان، هزینه این جلسه را پرداخت کرده که باید از مسؤولان فدراسیون بپرسیم چرا به جای این هزینه‌ها، حق و حقوق من یا امثال من را نمی‌دهد.

این کماندار اصفهانی ادامه داد: اگر اداره ورزش و جوانان استان اصفهان هزینه این جلسه را پرداخت کرده که این اقدام برای حفظ جایگاه صورت گرفته و ورزش اصفهان نیز مثل فدراسیون تیراندازی با کمان، درگیر سیاست‌های اشتباه شده است.

وی تصریح کرد: من مانده ام‌ که اقتصاد چندین ساله فدراسیون تیراندازی با کمان چه الگوی درخشانی بوده که حالا در اصفهان هم تکرار می‌شود.

طاهری با بیان اینکه حق و حقوق من و دیگر دوستان را پرداخت کنید و بعدا مهمانی بگرید و رأی بخرید، یادآور شد: فدراسیون مدعی است که به کسی بدهی ندارد که این موضوع عوام فریبی است، البته همه تقریبا خبر دارند اما کاری از دستمان بر نمی‌آید.