منصور ابراهیم‌زاده: حسرت عدم حضور در آسیا را نمی‌خوریم
0 -

رافیک خط حمله سپاهان هم خوب است هم بد

منصور ابراهیم‌زاده: حسرت عدم حضور در آسیا را نمی‌خوریم

منصور ابراهیم‌زاده: حسرت عدم حضور در آسیا را نمی‌خوریم
22 اسفند 1396, 10:39 / کد خبر:38515
سرمربی سپاهان در مورد شرایط تیمش در تعطیلات لیگ برتر صحبت کرد.
سرمربی سپاهان در مورد شرایط تیمش در تعطیلات لیگ برتر صحبت کرد.

 منصور ابراهیم‌زاده در گفت‌وگو با ایلنا در خصوص آخرین شرایط سپاهان اظهار داشت: شرایط تیم خیلی خوب است و تمرینات منظمی انجام می‌دهیم. بعد از لغو اردوی بوشهر یک دیدار تدارکاتی خوب با پارس جنوبی داشتیم که خیلی به ما کمک کرد و برایمان مفید بود.

وی درمورد روند بهبود مصدومیت بازیکنانش هم گفت: خوشبختانه مسعود حسن‌زاده به شرایط بازی رسیده است و همانطور که دیدید دقایقی به میدان رفت و با توجه به دوری طولانی مدتش از میادین از عملکردش رضایت داشتیم و باید تلاش کند تا به شرایط آرمانی برگردد. سایر نفرات هم علیمحمدی به تازگی تمرینات مجدد خود را آغاز کرده و سیاوش یزدانی نیز پس از عمل بینی یک هفته دوندگی نداشته است ولی به مرور بازیکنان ما اضافه می‌شوند و برای دیدار هفته بیست و ششم آماده خواهند شد.

سرمربی سپاهان با اشاره به ترافیک خط حمله تیمش با رسیدن مصدومان عنوان کرد: این اتفاق برای یک سرمربی هم خوب است و هم بد. در هر صورت باید بازیکنان در بهترین فرم خود باشند و در قالب تیم بتوانند به سپاهان کمک کنند و امیدوارم همیشه دستمان در چینش ترکیب باز باشد.

ابراهیم‌زاده با اشاره به اینکه وقفه لیگ برتر برایشان خوب است یا بد گفت: برای تیمی مثل ما که درگیر تغییرات زیاد بوده این تعطیلات در جهت هماهنگی بیشتر بازیکنان کاربرد دارد و از ان به نحو مطلوب استفاده خواهیم کرد.

وی در رابطه با دیدارهای آسیایی نمایندگان ایران و جای خالی سپاهان خاطرنشان کرد: همه ما عادت داشتیم سپاهان را همیشه در این رقابت‌ها ببینیم و قطعاً جای این تیم خالی است ولی این نباید باعث شود حسرت بخوریم بلکه باید منجر به تلاش بیشتر شود.

سرمربی سپاهان در پایان با اشاره ادامه برنامه‌های تیمش در تعطیلات گفت: یک دیدار تدارکاتی در اصفهان خواهیم داشت و پس از آن اردویی در تهران برگزار می‌کنیم.
ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز، شماره ؛ 27 آبان 1397
روزنامه اصفهان امروز
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین