رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با انتقاد از برخی اقدامات تخریبی علیه نمایندگان استیضاح کننده وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، گفت: هواپیمای پرواز تهران-یاسوج آسمان بیمه نبود.
به گزارش تسنیم، غلامرضا تاجگردون در جلسه علنی امروز به عنوان موافق استیضاح علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اظهار کرد: 4 سال و 6 ماه قبل از همین تریبون از علی ربیعی دفاع کردم، آن روز ربیعی "عبادی" پاک بود و می‌دانست این انقلاب به پایش خون ریخته شده است اما امروز اتفاق دیگری افتاده است.
وی خطاب به وزیر تعاون، افزود: با بیان این‌که ما 4 سال و 6 ماه همراه تو بودیم تا خوب کار کنی ولی عنان کار را رها و بسیاری از بخش‌های مملکت را معطل تصمیمات خود کرده‌اید.
وی با بیان این‌که نماینده آن 66 جنازه‌ای هستم که اکنون بالای قله دنا هستند، تصریح کرد: چه جوابی باید به آن جنازه‌های پشت کوه داد؟ حتی هواپیما هم بیمه نشده بود این چه مدیریت بحرانی است؟
وی با بیان این‌که با رئیس بیمه صحبت کردم و گفتم می‌دانم هواپیما بیمه نبوده کاری کنید که ممول بیمه شود، اظهار کرد:‌ خدا لعنت کند من را اگر بخواهم از امروز تا انتهای عمرم با این دولت محترم مصالحه‌ای داشته باشم.