دادستان اصفهان گفت: 1200 زندانی در زندان‌های سطح شهر دارای شغل هستند و 3500 خانواده نیز از محل درآمدهای همین زندانیان امرار معاش می‌کنند.

به گزارش  فارس، حسن رحیمی عصر امروز در مراسم افتتاح اولین نمایشگاه دستاوردها و توانمندی‌های زندانیان شاغل در کارگاه‌های زندان‌های استان اصفهان اظهار کرد: اجرای قانون یک ضرورت اجتناب ناپذیر است و از طرفی هم جامعه دچار یک سری آسیب‌هایی است که مجبور به ایجاد یک سری محدودیت‌ها است و در همین راستا از آن جا که اشتغال می‌تواند از بزهکاری جلوگیری کند با همکاری همه نهادهای مربوطه توانستیم به مرحله‌ای برسیم که اعلام کنیم که نیمی از زندانیان استان اصفهان به نحوی اشتغال دارند.

وی با بیان این که ایجاد اشتغال در زندان‌ها کار پرخطری است، بیان کرد: با وجود همه خطرات، در اصفهان توانستیم فضایی را ایجاد کنیم که نیمی از زندانیان اصفهان به کار و اشتغال مشغول هستند و لازم است از همه کسانی که در امر اشتغال زندانیان کمک حال ما بودند تشکر کنم.

دادستان اصفهان در پایان گفت: هزار و 200 زندانی در زندان‌های سطح شهر دارای شغل هستند و 3 هزار و 500 خانواده نیز از محل درآمدهای همین زندانیان امرار معاش می‌کنند و تعداد زیادی دانش‌آموز و دانشجو نیز از محل درآمدهای همین زندانیان در حال تحصیل هستند.