آیت‌الله جنتی: آن‌هایی که علیه حجاب حرف می‌زنند، توبه کنند
0 -

آیت‌الله جنتی: آن‌هایی که علیه حجاب حرف می‌زنند، توبه کنند

آیت‌الله جنتی: آن‌هایی که علیه حجاب حرف می‌زنند، توبه کنند
23 اسفند 1396, 19:15 / کد خبر:38759
رئیس مجلس خبرگان رهبری با اشاره به مسئله حجاب گفت: عده‌ای حرف‌هایی می زنند که در درجه اول باید این‌ها را توجیه و با آنها صحبت کرد که علت این کار چیست تا از کار خود توبه کنند و پشیمان شوند
رئیس مجلس خبرگان رهبری با اشاره به مسئله حجاب گفت: عده‌ای حرف‌هایی می زنند که در درجه اول باید این‌ها را توجیه و با آنها صحبت کرد که علت این کار چیست تا از کار خود توبه کنند و پشیمان شوند
به گزارش  تسنیم، آیت الله احمد جنتی رئیس مجلس خبرگان رهبری در اختتامیه اجلاسه چهارم این مجلس که عصر امروز ( 4 شنبه 23 اسفند) برگزار شد طی سخنانی گفت: ابتدا تاسف خود از   رحلت آیت الله شاه آبادی از طرف خودم و تمامی اعضای مجلس خبرگان اعلام می‌کنم.
وی گفت: مجلس خبرگان رهبری، دغدغه حفظ ارزش‌های انقلاب اسلامی، اخلاق اسلامی و روحیه جهادگری، ایثارگری فداکاری و جهاد فی‌سبیل‌الله را دارد.  بر ولایت فقیه حداکثر تاکید را داریم که ستون نظام است و همه چیز محور این ستون می چرخد و با قدرت این ستون انقلاب پیروز شد و تاکنون هم با قدرت پیش رفته و و در آینده هم مقام ولایت حاکم است و برای همیشه هم خواهد بود.
آیت الله جنتی گفت: ولایت فقیه ولایت رسول الله و ائمه بوده و پایان پذیر نیست.
وی همچنین از مسوولان خواست برای امر تولید و اشتغال جوانان اهمیت قائل شوند و در همین راستا گفت: هیچ مسلمانی راضی نیست که افرادی بیکار و گرسنه باشند و اکنون شب عید است و خانه هایشان خالی از میوه و شیرینی بوده و عده ای هم پرخوری کرده و از اموال افراد بیچاره مال بیاندوزند.
رئیس مجلس خبرگان رهبری  ادامه داد: این موضوع برای ما  قابل تحمل نیست و انتظار ما این است که در این زمینه تلاش کنیم. وظیفه دولت است که به وضع بیچارگان رسیدگی کرده و این امر قابل اغماض نیست.
آیت الله جنتی همچنین گفت: اعضای خبرگان رهبری بیعت مجدد خود را با مقام ولایت اعلام می‌کنند و فردا هم با رهبری دیدار کرده و از بیانات ارزنده شان استفاده می‌کنیم.
وی ادامه داد: جلسه امروز بسیار پربار بود و از اعضا تشکر می‌کنم که به وقت حضور یافتند و در رای‌گیری‌ها حضور فعال داشتند و چیزی باقی نمانده است.
آیت الله جنتی افزود: هیات اندیشه ورز یکی از مهمترین مسایل جاری و دستور رهبری بود در این ارتباط رای گیری و تصمیم گیری شده و از این مرحله خیلی مهم عبور کردیم.
رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: امید است بتوانیم وظایف خود را عندالله و عندالرسول ادامه دهیم و هر کجا هستیم بر اصول اسلامی وفادار و پایدار باشیم.
وی افزود: در خصوص مساله حجاب تاکید می‌کنم که از مسلمات اسلام است و هیچ عالم مسلمانی و شیعه و سنی راجع به حجاب تردیدی و شکی ندارد و همیشه هم بوده است. وقتی می‌گوییم روز تولد حضرت زهرا، این حضرت الگوی ما است باید ببینیم حضرت چه کار می‌کنند. باید زنان را توجیه کرد.
آیت الله جنتی گفت: عده ای حرف‌هایی می زنند که در درجه اول باید این‌ها را توجیه و با آنها صحبت کرد که علت این کار چیست تا از کار خود توبه کنند و پشیمان شوند. با آنهایی هم که توبه نمی‌کنند باید برخورد کرد که تکرار نکنند.
ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز پنجشنبه 5 اردیبهشت 98، شماره 3494 ؛ 05 اردیبهشت 1398
روزنامه اصفهان امروز پنجشنبه 5 اردیبهشت 98
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین