مشاور احمدی‌نژاد: آقای شریعتمداری ما انگلیسی هستیم یا شما؟
0 -

به سرمقاله کیهان

مشاور احمدی‌نژاد: آقای شریعتمداری ما انگلیسی هستیم یا شما؟

مشاور احمدی‌نژاد: آقای شریعتمداری ما انگلیسی هستیم یا شما؟
26 اسفند 1396, 18:55 / کد خبر:39048
کیهان امروز در مطلبی بقایی و مشایی را عوامل انگلیس توصیف کرد و در واکنش به این مطلب احمدی‌نژادی‌ها یادداشت سال ۹۲ را منتشر کردند که او در آن یادداشت نوشته بود «آقای شریعتمداری پیش از انقلاب در استخدام کدام شرکت انگلیسی بودید؟».
کیهان امروز در مطلبی بقایی و مشایی را عوامل انگلیس توصیف کرد و در واکنش به این مطلب احمدی‌نژادی‌ها یادداشت سال ۹۲ را منتشر کردند که او در آن یادداشت نوشته بود «آقای شریعتمداری پیش از انقلاب در استخدام کدام شرکت انگلیسی بودید؟». 

به گزارش خبرآنلاین، امروز روزنامه کیهان در قسمت گفت و شنود خود نوشت: مشایی و بقایی عوامل انگلیس هستند  

 

در پاسخ به روزنامه کیهان، احمدی نژادی ها یادداشت سال 92 عبدالرضا داوری را بازنشر دادند که سئوال هایی را از حسین شریعتمداری پرسیده بود؛ متن یادداشت فوق به شرح زیر است:

 

سال گذشته در همین ایام، جلد اول کتاب خاطرات آقای لطف الله میثمی تحت عنوان «از نهضت آزادی تا مجاهدین» را می‌خواندم که با نکته عجیبی مواجه شدم. آقای لطف الله میثمی در این کتاب، زمانی که به نقل خاطرات خود از زندان می.پردازد، راجع به آقای حسین شریعتمداری، مدیرمسئول روزنامه کیهان می‌نویسد که آقای حسین شریعتمداری پیش از زندانی شدن، با یک شرکت انگلیسی همکاری میکرده است. این خبر که تا امروز با سکوت آقای حسین شریعتمداری مواجه شده، سوالاتی را در ذهن اینجانب ایجاد کرد که مایل بودم شخصا چند و چون آنها را از آقای مدیرمسئول روزنامه کیهان بپرسم. اما علیرغم آنکه زمانی عضو گروه سیاسی، مسئول صفحه دانشگاه و سرمقاله نویس روزنامه کیهان بودم، به دلیل کدورتهایی که پس از حملات کیهان به دولت دهم و منحرف خواندن نزدیکان دکتر احمدی نژاد پیش آمد فرصتی برای طرح این سوالات وجود نداشت اما در عین حال یکی از همکاران سابق در کیهان را واسطه کردم که سوالات اینجانب را درباره این موضوع از آقای حسین شریعتمداری بپرسد که دست او هم خالی ماند البته یا نتوانست و یا نخواست.

 

سوالاتی که من از آقای حسین شریعتمداری در این ارتباط داشتم به این شرح بودند:

 

الف- لطفا در مورد صحت و سقم خبر همکاری جنابعالی با یک شرکت انگلیسی در سالهای پیش از انقلاب که در کتاب خاطرات آقای لطف الله میثمی ذکر شده اظهارنظر نمایید؟

 

ب- اگر خبر همکاری جنابعالی با یک شرکت انگلیسی در سالهای پیش از انقلاب کذب است چرا تاکنون و پس از حدود ۱۰ سال از انتشار خاطرات آقای لطف الله میثمی نسبت به تکذیب این خبر اقدامی نکرده اید؟

 

ج- اگر خبر همکاری جنابعالی با یک شرکت انگلیسی در سالهای پیش از انقلاب صحت دارد لطفا به سوالات زیر پاسخ دهید:

 

ج-۱- نام و حوزه فعالیت این شرکت انگلیسی که جنابعالی با آن همکاری داشته اید چیست؟

 

ج-۲- معرف جنابعالی برای استخدام در این شرکت انگلیسی چه فرد یا افرادی بوده‌۸اند؟

 

ج-۳- مسئولیت جنابعالی در این شرکت انگلیسی با توجه به تخصصتان چه بوده است؟

 

ج-۴- چه مدت با این شرکت انگلیسی همکاری داشتید (از چه تاریخ تا چه تاریخ)؟

 

ج-۵- حقوق دریافتی جنابعالی از این شرکت انگلیسی چه مبلغی بوده است؟

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
پاسخ
14 فروردین 1397 16:19
مهمان:
حسین شریعتمداری خودش بهتر میداندقاطبه مردم درموردایشان چه تفکر ونظری دارند ومتا"سفانه یکی ازعوامل سقوط ارزشهای نظام جمهوری اسلامی وجایگزینی ضدارزشها بجای ارزشها وجودافرادی نظیرایشان ومشابهاتشان بوده است که نسل امروزی وجوان را از دین ومکتب گریزان وعلیرغم اعتقادفطری به آموزه های اخلاقی ومبانی دینی چون رفتار وکردار وگفتاربرخی از آقایان نظیر حسین شریعتمداری ویاران مشابهشان نظیراحمدی نژاد سعید مرتضوی مصباح یزدی روح الله حسینیان  رسائی وبسیاری از آقایان دست اندرکار را مغایر بلکه در تعارض باارزشهای معرفی شده دینی میبیند که ازجمله آنها میتوان مصلحت ومباح کردن  مباهته یعنی تهمت زدن به مخالفان به بهانه ولحاظ دفاع از نظام وحکومت و ولایت را ذکر نمود نهایتا"ازکل نظام رویگردان شده و به پوچی یا مکاتب دیگرپناه آورده واین واقعیت خیلی بد واسفناکی میباشد!! که اهمیت آن ازدیدگاه متولیان نظام مغفول  مانده است.
البته با این افشاگری اخیر میتوان بروز ووجود این گونه رفتارهارا حساب شده وبا برنامه ریزی واستراتژیک فرض نمود.....!؟
0 -
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸، شماره 3587 ؛ 28 مرداد 1398
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین