دو روایت متفاوت احمدی‌نژاد از سردار سلیمانی

دو روایت متفاوت احمدی‌نژاد از سردار سلیمانی

دو روایت متفاوت احمدی‌نژاد از سردار سلیمانی
27 اسفند 1396, 09:48 / کد خبر:39097
محمود احمدی نژاد در دو نامه‌ای که خطاب به سردار سلیمانی در دو برهه متفاوت نوشته، چرخشی آشکار داشته است.
محمود احمدی نژاد در دو نامه‌ای که خطاب به سردار سلیمانی در دو برهه متفاوت نوشته، چرخشی آشکار داشته است.
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛ پس از پیروزی‌های مقتدرانه جبهه حق بر تروریست‌های داعشی کمتر کسی بود که نقش سردار قاسم سلیمانی را در پیروزی و فرماندهی عملیات‌های مختلف کتمان کند. شجاعت و مهارت سردار دلیر ایران وعده‌ای صادق را رقم زد؛ وعده ای که تحسین همگان را برانگیخت.
به دنبال اعلام شکست داعش در عراق مقامات کشوری و لشکری دست به قلم شدند و از تلاش حماسی سرلشکر قدردانی کردند. در میان مسئولان محمود احمدی‌نژاد نیز طی نامه‌ای خطاب به سردار سلیمانی با اشاره به نقش پررنگ سردار سلیمانی از تلاش‌های او در جهاد علیه تروریست‌های داعشی قدردانی کرد.
اما هنوز چند ماهی از انتشار این نامه نگذشته که وی امروز پس از اجرای حکم زندان بقایی توسط مراجع قانونی، لحن خود را عوض کرد و خطاب به سردار قاسم سلیمانی نوشت "در رسانه‌ها اینگونه مطرح می‌شود که جنابعالی برای مقابله با ظلم در سوریه و دیگر مناطق فداکاری کرده‌اید".
این تضاد و چرخش آشکار احمدی نژاد در مقابل تلاش‌های ارزشمند قاسم سلیمانی واکنش‌های زیادی را در فضای مجازی درپی داشت. لطفی یک فعال رسانه‌ای در این باره نوشت؛
"بخشی از پیام تبریک دکتر احمدی نژاد خطاب به سردار قاسم سلیمانی به مناسبت پیروزی بر جبهه تکفیری صهیونیستی داعش در عراق و سوریه:
پیروزی بزرگ بر جریان خشن و تکفیری مورد حمایت نظام سلطه و صهیونیسم بین الملل را به جنابعالی که نقش مهمی در این رویداد تاریخی داشتید، صمیمانه تبریک عرض می نمایم.
بخشی از نامه جدید دکتر احمدی نژاد به سردار سلیمانی پس از اجرای حکم زندان آقای بقایی:
در رسانه ها اینگونه مطرح می شود که جنابعالی برای مقابله با ظلم در سوریه و دیگر مناطق، فداکاری‌ها کرده اید...
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹، شماره 3757 ؛ 17 فروردین 1399
روزنامه اصفهان امروز  یکشنبه ۱۷ فروردین  ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین