گرفتار شدن کارگر بین خروارها خاک
0 -

گرفتار شدن کارگر بین خروارها خاک

گرفتار شدن کارگر بین خروارها خاک
23 فروردین 1397, 12:50 / کد خبر:40942
کارگر چاهکن حین حفر چاه تا کمر بین خاکها گرفتار شد.
کارگر چاهکن حین حفر چاه تا کمر بین خاکها گرفتار شد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا؛ ساعت 15 روز گذشته حادثه گرفتار شدن کارگر زیر خاگ به سامانه 125 اعلام شد که بی‌درنگ ستاد فرماندهی آتش‌نشانی تهران آتش‌نشانان ایستگاه 93 و گروه امداد و نجات 12 این سازمان را به خیابان مدنی، خیابان حسینیان اعزام کرد.
سعید فراهانی؛ رئیس ایستگاه 93 آتش‌نشانی تهران که در محل حادثه حضور یافته بود، درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: یک کارگر چاهکن در قسمت جلوی در ورودی یک ساختمان در حال ساخت، مشغول حفر چاه جدید بود که به یکباره در عمق سه متری، دیواره چاه ریزش کرد و این کارگر تا کمر در بین خاکها گرفتار شد.
وی افزود: نیروهای آتش‌نشانی بلافاصله پس از ایمن‌سازی محل، یکی از نجاتگران را با استفاده از تجهیزات لازم به داخل چاه فرستادند تا اقدامات لازم را برای رهاسازی او انجام دهد.
سعید فراهانی تصریح کرد: این نجاتگر پس از رسیدن به کارگر مصدوم و تثبیت کردن وی، با به کارگیری تجهیزات مربوطه و خاک‌برداری، این چاهکن را از میان خاک آزاد کرده و سپس با کمک دیگر آتش‌نشانان وی را به بالای چاه منتقل کرد.
بنابر اعلام پایگاه خبری 125؛ نیرو های آتش‌نشانی پس از انتقال فرد مصدوم به سطح زمین، او را برای انجام معاینات پزشکی تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل دادند.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز شنبه 25 آبان ۱۳۹۸، شماره 3655 ؛ 25 آبان 1398
روزنامه اصفهان امروز شنبه 25 آبان ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین