نصرتی: درباره ساخته شدن یا نشدن ادامه سریال پایتخت اطلاعی ندارم
0 -

شخصیتم در مقایسه با فهیمه بسیار متفاوت است

نصرتی: درباره ساخته شدن یا نشدن ادامه سریال پایتخت اطلاعی ندارم

نصرتی: درباره ساخته شدن یا نشدن ادامه سریال پایتخت اطلاعی ندارم
25 فروردین 1397, 09:12 / کد خبر:41023
بازیگر پایتخت 5 گفت: به نظرم پیام پایتخت 5، خانواده ساده و بی شیله پیله به همراه فاکتورهای فراوانی است که مخاطبان با آن همذات پنداری می کنند.
بازیگر پایتخت 5 گفت: به نظرم پیام پایتخت 5، خانواده ساده و بی شیله پیله به همراه فاکتورهای فراوانی است که مخاطبان با آن همذات پنداری می کنند.

نسرین نصرتی بازیگر سریال "پایتخت 5" در گفت و گو با  میزان درباره عضویت خود درسازمان هلال احمر گفت: چون در چند صحنه از سریال پایتخت به عنوان نیروی هلال احمر معرفی می شوم از سوی سازمان هلال احمر از من دعوت شد تا در این سازمان حضور پیدا کنم. در آن جلسه مطرح شد که عضو داوطلب این سازمان شوم.


وی در همین راستا افزود: من دوره هلال احمر ندیده ام و تنها در نقشم این مسئله مطرح شد. چون هلال احمر برایم اهمیت داشت از آن استقبال کردم و به عضویت این سازمان در آمدم. کار خیرتر و عام المنفعه تر از این کار وجود ندارد و امیدوارم عضویتم همیشگی باشد.

این بازیگر درباره گذراندن دوره های هلال احمر اظهار کرد:همیشه به عضویت در هلال احمر فکر می کردم اما هرگز به دنبال عضویت نبوده ام بلکه وقتی این دعوت انجام شد و حضور پیدا کردم به نوعی عضویتم تحقق یافت.

نصرتی به تاثیر تصاویر کشتار و زخمی شدن در صحنه های "پایتخت 5" بر عضویتش در هلال احمر اشاره و افزود: شاید این تصاویر بتواند زمینه سازی کند ولی واقعیت این است که در همه لحظات و اتفاقات زندگی اعم از جوی و غیره تمایل به عضویت یا امری خیر، ممکن است در فرد وجود داشته باشد؛ بنابراین این عضویت صرفا به سریال بر نمی گردد.

وی ادامه داد: در زمان فیلمبرداری تمرکز و دقت بر فیلمنامه و به پایان رساندن آن مطرح است و شاید چنین موضوعی مطرح نباشد. در درجه اول سازمان هلال احمر برای عضو شدن در این سازمان به من لطف و توجه داشت و از این عضویت و انجام کار خداپسندانه لذت می برم.

نصرتی درباره لهجه نقش فهیمه در سریال "پایتخت 5" توضیح داد: من اصالتا گیلانی هستم و لهجه ای که در سریال داشتم مازندرانی بود. بین دو لهجه تفاوت وجود دارد و برای اولین بار بود که با لهجه مازندرانی ایفای نقش می کردم. من این لهجه را با آموزش و به کمک محسن تنابنده و مردم شهری که در آن بازی می کردیم، یاد گرفتم و سعی کردم درست ترین واژه ها را در صحبت کردن ادا کنم.

وی بازی فهیمه در دو قسمت آخر سریال "پایتخت5" را نقش تاثیرگذاری دانست و افزود: بازی در صحنه جنگ و تصور حضور در این موقعیت، واقعا بسیار سخت بود و با هنرمندی سیروس مقدم واقعا مخاطب را تحت تاثیر قرار می داد.  شخصیت اصلی ام شبیه شخصیت فهیمه نیست و من با او بسیار متفاوت هستم.

نصرتی درباره پیام "پایتخت 5" تاکید کرد: به نظرم پیام آن، خانواده ساده و بی شیله پیله به همراه فاکتورهای فراوانی است که مخاطبان با آن همذات پنداری می کنند.

بازیگر "پایتخت5" درباره تعامل با همکاران و ادامه ساخت این سریال بیان کرد:خود را عضوی از خانواده پایتخت می دانم و به آن عشق می ورزم. حتی اگر روزی شرایط بازی در سریال پایتخت را نداشته باشم خودم را عضو خانواده این سریال می دانم و این پروژه را دوست دارم. تک تک اعضای سریال پایتخت را مانند بستگان دوم خودم می دانم و دوستشان دارم.


نصرتی خاطرنشان کرد: درباره ساخته شدن یا نشدن ادامه سریال پایتخت اطلاعی ندارم و زمانی که از ما دعوت به همکاری می شود متوجه ساخت سری جدید این سریال می شویم.

ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز، شماره ؛ 27 آذر 1397
روزنامه اصفهان امروز
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین