آیفون ۱۰ طلایی رنگ که هرگز عرضه نشد را ببینید
0 -

آیفون ۱۰ طلایی رنگ که هرگز عرضه نشد را ببینید

آیفون ۱۰ طلایی رنگ که هرگز عرضه نشد را ببینید
26 فروردین 1397, 15:11 / کد خبر:41182
شرکت‌های مختلف حوزه‌ی تکنولوژی، محصولاتی که می‌سازند را برای دریافت تاییدیه، به سازمان FCC ارسال می‌کنند. سازمان FCC اطلاعات مربوط به این محصولات را تا ۱۸۰ روز نزد خود نگه می‌دارد و پس از گذشت این مدت، دسترسی به این اطلاعات برای همه آزاد خواهد بود. با استفاده از همین روش، خبرگزاری MacRumors توانسته است وجود آیفون ۱۰ در رنگ طلایی را تأیید کند.

وبسایت دیجی‌کالامگ - امیرحسین میرزایی: شرکت‌های مختلف حوزه‌ی تکنولوژی، محصولاتی که می‌سازند را برای دریافت تاییدیه، به سازمان FCC ارسال می‌کنند. سازمان FCC اطلاعات مربوط به این محصولات را تا ۱۸۰ روز نزد خود نگه می‌دارد و پس از گذشت این مدت، دسترسی به این اطلاعات برای همه آزاد خواهد بود. با استفاده از همین روش، خبرگزاری MacRumors توانسته است وجود آیفون ۱۰ در رنگ طلایی را تأیید کند.


بر اساس تصاویر منتشر شده، مدل طلایی رنگ آیفون ۱۰ قرار بوده رنگی شبیه به مدل طلایی آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس داشته باشد که شهریور سال گذشته عرضه شدند. به غیر از شیشه‌ی پشت و بدنه‌ی گوشی، اطراف آن هم رنگ طلایی دارند.پیش از رونمایی از آیفون ۱۰ هم شایعاتی درباره‌ی وجود یک آیفون ۱۰ طلایی رنگ شنیده بودیم و انتظار داشتیم اپل از این رنگ هم معرفی کند. با این حال، آیفون ۱۰ فقط در دو رنگ خاکستری و سفید معرفی شد. گفته می‌شود اپل در ساخت مدل طلایی به مشکل برخورده بوده و در حال حاضر برنامه دارد مدل بعدی آیفون ۱۰ را در رنگ طلایی عرضه کند.


اپل به تازگی آیفون ۸ را هم در رنگ قرمز عرضه کرده است، ولی خبری از آیفون ۱۰ در رنگ‌های جدید نیست.

 
 

 
ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه 5 خرداد 98، شماره 3520 ؛ 05 خرداد 1398
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه 5 خرداد 98
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین