رئیس سازمان حج و زیارت استان اصفهان گفت: هفته‌ای ۳ پرواز برای عتبات عالیات از اصفهان انجام می شود و ۱۵ گروه ۳۷ تا ۳۸ نفره نیز به صورت زمینی اعزام می شوند.

غلامعلی زاهدی در گفت و گو با  مهر اظهار داشت: با توجه به اینکه در ماه مبارک رجب هستیم و ماه شعبان و رمضان را پیش رو داریم، هفته‌ای سه پرواز برای عتبات عالیات از استان اصفهان صورت می گیرد.

وی بیان داشت: با توجه به نرخ ارز و دلار به طور قطع افزایش قیمت در حوزه عتبات عالیات داشتیم که در حال حاضر نرخ کربلا هوایی بین دو میلیون و ۱۰۰ هزار تومان تا دو میلیون و ۲۰۰ هزار تومان است و نرخ زمینی حدود یک میلیون و ۳۰۰ هزار تومان تا یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است.

اعزام برای حج تمتع از اواخر تیرماه آغاز می شود

رئیس سازمان حج و زیارت استان اصفهان اعلام کرد: قیمت عتبات عالیات روی این قطع ثابت نخواهد ماند و بستگی به نرخ دلار ارز و دلار دارد.

وی با اشاره به اینکه امسال برای حج تمتع ۴۱ کاروان داریم، گفت: امسال پنج هزار و ۷۸۵ زائر و ۲۱۴ عوامل اجرایی داریم که از اواخر تیرماه اعزام ها صورت می گیرد.

زاهدی اظهار داشت: ایام نوروز امسال به خاطر اینکه در ماه رجب قرار داشت با افزایش تعداد سفرهای عتبات عالیات مواجه بودیم و بعد نوروز این میزان سفرها کاهش یافت و باز هم در شهریورماه تعداد سفرها مجدد افزایش می یابد.