درخشش به‌سبک قوچان و جهان

ستاره های ایرانی لیگ هلند همچنان گل می زنند

درخشش به‌سبک قوچان و جهان

درخشش به‌سبک قوچان و جهان
18 اردیبهشت 1396, 12:02 / کد خبر:4197
دو ستاره تیم ملی فوتبال ایران در بازی های هفته سی و سوم لیگ اردیویسه موفق شدند برای تیم های شان گلزنی کنند و بدین ترتیب شمار گل های خود را به 28 برسانند، گوچی 19 گل و جهانبخش 9 گل.

به گزارش "ورزش سه"، بازی های هفته سی و سوم لیگ هلند با درخشش بازیکنان ایرانی همراه بود، درخششی که هرچند برای الکمار و هیرنفین پیروزی به همراه نداشت اما باعث گلزنی شد.تیم آلکمار در دیدار ماقبل پایانی لیگ هلند در خانه تیم نایخمن به میدان رفت و در نهایت با نتیجه دو بر یک شکست را پذیرا شد، تنها گل آلکماری ها در این بازی توسط جهانبخش به ثمر رسید تا بازیکن سابق نایمخن که باعث صعود این تیم نیز شده بود همانند بازی رفت دروازه این تیم را باز کند.


علیرضا جهانبخش با گلزنی در این بازی موفق شد تعداد گل های خود را در لیگ فعلی به عدد 9 برساند، بال راست تیم ملی ایران، پیش از این نیز 8 پاس گل برای سایر همبازیان خود ارسال کرده بود تا به عنوان بهترین گلسازهای لیگ اردیویسه شناخته شود.

 رضا قوچان نژاد نیز یکی از گلزنان هفته سی و سوم لیگ هلند بود، تیم هیرنفین نیز به مانند آلکمار در بازی امروز با نتیجه مشابه دو بر یک شکست خورد و تنها گل این تیم در دقیقه 5+90 به ثمر رسید تا گوچی 19 گله شود و همچنان به عنوان یکی از بهترین گلزنان لیگ هلند در رده دوم جدول قرار داشته باشد.

 اختلاف گوچی با بهترین گلزن لیگ هلند تنها دو گل است و در حالی که تنها یک بازی تا پایان فصل باقی نمانده است مهاجم تیم ملی امید خود را برای رسیدن به عنوان آقای گلی از دست نداده است تا شاید با درخشش در بازی پایانی بتواند خود را به عنوان آقای گل معرفی کند، فراموش نکنیم که گوچی پیش از این در بازی های این فصل سابقه هت تریک و دبل کردن حریف را در کارنامه خود به ثبت رسانده است.

 


ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹، شماره 3831 ؛ 17 تیر 1399
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین