کسب ۲۵ عنوان ملی و جهانی توسط کاریکاتوریست‌های اصفهان
0 -

کسب ۲۵ عنوان ملی و جهانی توسط کاریکاتوریست‌های اصفهان

کسب ۲۵ عنوان ملی و جهانی توسط کاریکاتوریست‌های اصفهان
19 اردیبهشت 1396, 09:53 / کد خبر:4272
مدیر خانه کاریکاتور و طنز حوزه هنری اصفهان از کسب ۲۵ عنوان ملی و جهانی توسط کاریکاتوریست‌های اصفهان خبر داد.
پیام پور فلاح در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان با اشاره به فعالیت‌های کاریکاتوریست‌های اصفهانی اظهار داشت: سال گذشته بالای 155 عنوان، اصفهانی‌ها در جشنواره‌های خارجی رتبه آوردند که برخی از افراد در جشنواره‌های ملی نیز حضور داشتند که با جمع جشنواره‌های جهانی بین 20 تا 25  عنوان را اصفهانی‌ها در جشنواره‌های خارجی و ملی کسب کردند.
وی افزود: حوزه هنری اصفهان برای حمایت از کاریکاتوریست‌های اصفهان بسته‌های حمایتی عرضه می‌کند به این گونه که هزینه‌های پستی را به دلیل گران بودن خودش پرداخت می‌کند.
مدیرخانه کاریکاتور و طنز حوزه هنری اصفهان بیان کرد: ‌سال گذشته 3 کارگاه موضوعی برگزار شد اما امسال در 6 عنوان با موضوعات و مناسبت‌های مختلف برگزار می‌کند و پس از آن برای حمایت، آثار را خانه کاریکاتور از کاریکاتوریست‌ها خریداری میکند و از آن اثار نمایشگاه‌های محیطی در سطح شهر برگزار می‌کند.
وی با اشاره به آموزش کاریکاتور گفت: کلاس‌های آموزشی همانند روال قبل برگزار می‌شود، آموزش‌ها برای افرادی که از ابتدا شروع می‌کنند وجود دارد که پس از آن افراد وارد جمع حرفه‌ای‌ها می‌شوند.
پورفلاح اظهار داشت: کارگاه‌های متعددی هر هفته سه شنبه‌ها حول محورهای آموزشی در تکنیک‌های مختلف و مباحث مرتبط با دنیای کاریکاتور مانند علوم انسانی، تربیتی، علوم سیاسی و ادبیاتی همه موضوعات گفت‌وگو و مطرح می‌شود.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه 20 آذر ۱۳۹۸، شماره 3677 ؛ 20 آذر 1398
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه 20 آذر ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین