دستگیری 2 سارق داخل خودرو و کشف 400 میلیون ریال اموال سرقتی
0 -

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان خبر داد

دستگیری 2 سارق داخل خودرو و کشف 400 میلیون ریال اموال سرقتی

دستگیری 2 سارق داخل خودرو و کشف 400 میلیون ریال اموال سرقتی
19 اردیبهشت 1396, 09:56 / کد خبر:4273
دو سارق حرفه‌ای که اقدام به سرقت از داخل خودروی شهروندان می‌کردند در عملیات کارآگاهان پلیس آگاهی استان دستگیر و به سرقت 400 میلیون ریال از اموال مردم اقرار کردند.

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان به نقل از پایگاه خبری پلیس با اعلام خبر دستگیری 2 سارق داخل خودرو و کشف 400 میلیون ریال اموال سرقتی اظهار داشت: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر سرقت از داخل خودروی وی رسیدگی به موضوع در دستور کار کارآگاهان پایگاه جنوب پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان با انجام تحقیقات و استفاده از اقدامات علمی و تخصصی موفق شدند دو نفر از سارقان سابقه‌دار را که در این سرقت دست داشتند شناسایی کرده و با هماهنگی مقام قضائی دستگیر کنند.

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان تصریح کرد: سارقان دستگیر شده در تحقیقات به عمل آمده به چندین فقره سرقت داخل خودرو به ارزش 400 میلیون ریال اقرار کردند که در این زمینه پرونده تشکیل و متهمان جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

وی با بیان اینکه سهل‌انگاری مالباختگان در قرار دادن اشیای با ارزش خود در داخل خودرو هنگام ترک آن باعث تحریک سارقان شده است، ابراز داشت: شهروندان برای پیشگیری از بروز این‌گونه سرقت باید وسایل شخصی (کیف، اسناد و مدارک) و اموال با ارزش خود را داخل خودرو، به ویژه روی صندلی و در معرض دید نگذارند و تا حد امکان سعی کنند خودروی خود را در پارکینگ‌های دارای نگهبان پارک کنند.

خسروی در پایان ابراز داشت: در صورت وقوع چنین سرقت‌هایی نیز از شهروندان می‌خواهیم هر چه سریع‌تر با شماره تلفن 110 تماس گرفته و پلیس را در جریان سرقت قرار داده و محل و زمان سرقت را به مأموران پلیس اطلاع دهند و فهرست کامل اموال به سرقت رفته و در صورت وجود، کپی اسناد سرقت شده را به مأموران ارائه کنند.

ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز، شماره ؛ 29 آبان 1397
روزنامه اصفهان امروز
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین