شفیعی: تمام تمرکزم روی بازی با استقلال است

ذوب‌آهن می‌توانست قهرمان لیگ شود

شفیعی: تمام تمرکزم روی بازی با استقلال است

شفیعی: تمام تمرکزم روی بازی با استقلال است
9 اردیبهشت 1397, 15:41 / کد خبر:43017
مدافع میانی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان مدعی شد که این تیم می‌توانست در لیگ برتر به مقام قهرمانی برسد.
مدافع میانی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان مدعی شد که این تیم می‌توانست در لیگ برتر به مقام قهرمانی برسد.
خالد شفیعی در گفت‌وگو با تسنیم، در مورد نایب قهرمانی ذوب‌آهن در هفدهمین دوره لیگ برتر اظهار داشت: خوشحالم که تیم ما به حقش رسید و این عنوان را به دست آورد. من معتقدم که اگر ذوب‌آهن در چند بازی از نیم‌فصل اول می‌توانست برنده شود، حتی این شانس را داشت که قهرمان لیگ شود. عملکرد تیم ما در نیم‌فصل دوم فوق‌العاده بود و امیدوارم که ذوب‌آهن در فصل آینده نمایش بهتری داشته باشد.
وی در پاسخ به سؤالی در مورد عملکردش در تیم ذوب‌آهن تصریح کرد: وقتی از کره برگشتم، می‌خواستم یک انتخاب خوب داشته باشم که با پیشنهاد ذوب‌آهن روبه‌رو شدم. باید از اعتماد قلعه‌نویی هم تشکر کنم و امیدوارم او و همچنین مسئولان باشگاه ذوب‌آهن از عملکردم راضی باشند. من که تلاش کردم بهترین عملکرد را داشته باشم.
مدافع تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان با اشاره به تقابل تیمش با استقلال در لیگ قهرمانان آسیا خاطرنشان کرد: چون دو تیم ایرانی با هم روبه‌رو می‌شوند، طبیعتاً جذابیت و حساسیت‌های این بازی بیشتر خواهد شد. هدف ما این است که این روند خوب را ادامه بدهیم و از سد استقلال هم عبور کنیم. آنها تیمی با کیفیت و پرقدرت هستند، ولی ما هم از لحاظ فنی کمتر از استقلال نیستیم و در این چند ماه نشان دادیم که چه کیفیت خوبی داریم. مطمئناً می‌توانیم مقابل این تیم نتیجه بگیریم و دیدید که در لیگ برتر هم آنها را شکست دادیم.
شفیعی در پاسخ به این پرسش که فصل آینده در کدام تیم حضور خواهد داشت، گفت: قرارداد من با باشگاه ذوب‌آهن به پایان رسیده است و هنوز تصمیمی در مورد آینده نگرفته‌ام. فعلاً تمام تمرکزم روی بازی با استقلال است.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۲۵دی ۱۳۹۹، شماره 3987 ؛ 25 دی 1399
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۲۵دی ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین