مهرانه مهین ترابی: آنام برای مخاطب پایان جذابی خواهد داشت
0 -

اصلا از طراحی لباسم در آنام راضی نیستم

مهرانه مهین ترابی: آنام برای مخاطب پایان جذابی خواهد داشت

مهرانه مهین ترابی: آنام برای مخاطب پایان جذابی خواهد داشت
17 اردیبهشت 1397, 15:24 / کد خبر:43813
بازیگر نقش ریحانه در سریال آنام گفت: همه سکانس ها از نظرم خوب بود اما من فکر می کنم سکانسی روبرو شدن ریحانه و ماه گل که در واقع اسم اصلی اش مارال است در سریال یکی از سکانس‌های قوی این مجموعه بود.
بازیگر نقش ریحانه در سریال آنام گفت: همه سکانس ها از نظرم خوب بود اما من فکر می کنم سکانسی روبرو شدن ریحانه و ماه گل که در واقع اسم اصلی اش مارال است در سریال یکی از سکانس‌های قوی این مجموعه بود.
مهرانه مهین ترابی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون در گفت و گو با میزان،  در خصوص حضورش در سریال آنام گفت: بازی در سریال آنام مثل دیگر کارهایم ویژگی‌های خاص خودش را داشت و باید موقعیت هایی را در آن تجربه می کردیم تا به پایان برسد.
وی ادامه داد: ریحانه، فکر نمی کنم با نقش های دیگری که تا به حال بازی کردم تفاوت خاصی داشت، البته نسبت به دیگر نقش هایم موقعیت هایی که در آن قرار می گرفتم حساس و خاص بود اما به هر حال کار ما همین است و باید هر نوع شخصیت و نقشی را تجربه کنیم و به تصویر بکشیم.
مهین ترابی در خصوص اینکه شاید ابتدای سریال این طور به نظر می‌آمد که نقش ریحانه محوری نباشد تصریح کرد:  قصه سریال آنام از قبل پیش بینی شده بود که شخصیت ریحانه چطور باید به تصویر کشیده شود، اما دلیل اینکه به نظر می رسید نقشم در این کار محوری نیست به این خاطر بود که روند داستان به گونه‌ای پیش می‌رفت که بیشتر فلاش‌بک به گذشته داشت و به دلیل اینکه دوران جوانی من در داستان سریال زیاد پررنگ نبود اینگونه به نظر می رسید که شاید نقش ریحانه کلیدی نیست، این در حالی است که این مجموعه کاملا در زمان حال رخ می‌داد اما بخش های گذشته داستان در قسمت های طولانی به تصویر کشیده می شد.
وی ادامه داد: به طور کلی من نمی دانم این فلاش‌بک های طولانی به گذشته در سریال آنام نقطه قوت آن بود یا ضعف، اما من از مسیر نقش کاملا اطلاع داشتم و با توجه به اینکه می دانستم قرار است چه اتفاقی در داستان بی افتد و گذشته آن چه مسائلی را شاهد خواهد بود آن را بازی کردم.
بازیگر سریال آنام در خصوص اینکه چه مقدار با شخصیت ریحانه در سریال ارتباط برقرار کرده است بیان کرد: فکر می کنم من و باقی عوامل برای این کار زحمات بسیاری کشیدیم،و واقعا خودم در طول ۶ ماه نیم گذشته و زحمات زیادی که کشیده ام باعث شد این کار بسیار زیاد در یاد من بماند، چراکه تمام پاییز و زمستان را در رفت و آمد و همچنین بیشتر شب‌ها در سرما و گرما سر کار بودیم، اما خوشحالم که مردم این مجموعه را در نهایت میبینند و از آن راضی هستند چراکه همیشه قصد من در کارهایی که در آن بازی می کنم این است که پیامی که قصه دارد را به بهترین شکل ممکن به تصویر بکشم تا به مردم منتقل شود و آنها را سرگرم کند.
مهین ترابی در خصوص اینکه کدام سکانس سریال آنام را بیشتر از دیگر سکانس ها دوست دارد اظهار کرد: سکانس های حسی و احساساتی زیادی در سریال آنام وجود داشت، چون به هرحال موقعیت سریال و داستانش موقعیت خاص و تاثیر گذاری بود. همه سکانس ها از نظرم خوب بود اما من فکر می کنم سکانسی روبرو شدن ریحانه و ماه گل که در واقع اسم اصلی اش مارال است در سریال یکی از سکانس‌های قوی این مجموعه بود.
وی ادامه داد: این سکانس در واقع تقابل بین دو مادر است، با همه پیچیدگی هایی که بین آنها وجور دارد، از طرفی مادری که دختری را ۳۰ سال برایش زحمت کشیده و بزرگ کرده، نمی دانسته که اصلا فرزند خودش است و از طرف دیگر مادری که حاصل ازدواج عاشقانه‌اش را از دست داده، در بخش کلامی سکانس بسیار مشکلی بود، و من حس می کنم بازی در این سکانس خیلی سخت و البته برایم از باقی سکانس ها جذاب تر بود.
بازیگر نقش ریحانه در سریال آنام در خصوص طراحی لباس این مجموعه افزود: اصلا از طراحی لباس این مجموعه راضی نبودم و بسیار از طراحی لباس این کار دلخور هستم و اذیت شدم و متاسفم که به این موضوع مهم یعنی طراحی لباس در آثار نمایشی آن طور که باید و شاید اهمیت داده نمی‌شود و امیدوارم این حرف‌هایم به گوش دست‌اندرکارن این عرصه برسد هر چند که سالها گفته‌ام ولی ترتیب اثری داده نشده است، چراکه حیف است در قبال این همه زحمتی که توسط نیروهای انسانی در آثار کشیده می شود، بابت چند تکه لباس مناسب کار شکل خوبی به خود نگیرد.
 مهین ترای در خصوص پایان سریال آنام تصریح کرد: پایان سریال آنام را که نمی توانم نظر دقیقی درباره آن بدهم اما حتما برای مخاطب پایان جذابی خواهد داشت.
وی در خصوص آخرین فعالیت هنری خود خاطرنشان کرد: این روزها مشغول ایفانی نقش در سریال پاهای بی‌قرار به کارگردانی منوچهر هادی هستم اما در مورد نقش و ویژگی های آن هیچ چیزی فعلا نمی توانم بگویم.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه 21 آذر ۱۳۹۸، شماره 3678 ؛ 21 آذر 1398
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه 21 آذر ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین