فرش قرمز شهرداری قهجاورستان برای سرمایه گذاران
0 -

فرش قرمز شهرداری قهجاورستان برای سرمایه گذاران

فرش قرمز شهرداری قهجاورستان برای سرمایه گذاران
15 بهمن 1396, 15:53 / کد خبر:43956
شهردار قهجاورستان گفت: فرش قرمز شهرداری قهجاورستان برای سرمایه گذاری پهن شده است.
 شهردار قهجاورستان گفت: فرش قرمز شهرداری قهجاورستان برای سرمایه گذاری پهن شده است.   

به گزارش  باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان محمود صادقین در نشست خبری  که در شهرداری قهجاورستان برگزار شد از عملکرد خود در صد و ده روز  فعالیتش در شهرداری این شهر گفت: تاکنون حدود صدو ده طرح عمرانی، فرهنگی و خدماتی در سطح شهر انجام و تعداد زیادی طرح در دست اجرا است اما هنوز راه زیادی تا موفقیت باقیست.

وی افزود: با توجه به اینکه شهر قهجاورستان  در مجاورت شهرک صنعتی جی و پایگاه هوایی شهید بابایی است و از طرفی در مسیر فرودگاه اصفهان قرار دارد، ظرفیت های  زیادی برای پیشرفت و توسعه در زمینه های مختلف را دارد که  با حمایت استانداری و  نهاد های وابسته به شهر می توانیم گام بزرگی برای تغییر وضعیت  شهر برداریم.

شهردار قهجاورستان با بیان اینکه در ورودی این شهر حتی تابلوی مشخصی برای شناسایی نام شهر و یا ایستگاه آتش نشانی که یکی از اصلی ترین نیازهای مردم یک منطقه برای ایمنی است وجود نداشت افزود : در حال حاضر تابلو ورودی نصب و پایگاه آتش نشانی در آخرین مراحل ساخت و تکمیل قرار دارد و مشکل فاضلاب ساکنان مسکن  مهر شهر قهجاورستان نیز  بعد از چند سال با همکاری شرکت آبفا حل شد.

محمود صادقین ادامه داد:  تاکنون برق رسانی به چند خیابان انجام شده اما هنوز مسیر ورودی و چند خیابان اصلی شهر بدون روشنایی است که برای تردد در شب بسیار خطرناک است اما مدیران توزیع برق استان و مدیر امور برق نواحی منطقه قول رفع این مشکلات را در اسرع وقت داده اند و ما منتظر آغاز عملیات روشنایی در شهر هستیم.

وی با اشاره به مشکلات میدان شش راه افزود : برای کاهش تصادفات و خطرات این میدان بایدبا همکاری شهرداری منطقه 10 این مسیر روان ایمن شود.

شهردار قهجاورستان گفت : این شهر از لحاظ آموزشی و پزشکی  نیز مشکلات زیادی دارد از جمله اینکه برای مقطع متوسطه دوم پسران مدرسه ای وجود ندارد و درمانگاه شهر فقط تا ساعت سه بعد از ظهر فعال است در حالی که وجود یک درمانگاه شبانه روزی از نیازهای اولیه یک شهر است .

محمود صادقین تصریح کرد: مشکلات بسیار زیادی در همه شهرداری ها وجود دارد اما به عقیده من اگر شهرداری در این شرایط  سخت بتواند  به امور شهر رسیدگی  و سطح مشکلات شهر را کاهش دهد به موفقیت واقعی دست پیدا کرده است.

وی تصریح کرد : شهر قهجاورستان با بیش از ده هزار نفر جمعیت در مسیر توسعه قرار دارد و  از سرمایه گذاران  دعوت می کنیم این شهر را برای سرمایه گذاری در بخش های مختلف  صنایع و گردشگری انتخاب کنند.

 

ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز پنجشنبه 5 اردیبهشت 98، شماره 3494 ؛ 05 اردیبهشت 1398
روزنامه اصفهان امروز پنجشنبه 5 اردیبهشت 98
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین