درگیری مامور حراست دانشگاه آزاد با دانشجو
0 -

درگیری مامور حراست دانشگاه آزاد با دانشجو

درگیری مامور حراست دانشگاه آزاد با دانشجو
22 اردیبهشت 1397, 08:30 / کد خبر:44262
مدیرکل حراست دانشگاه آزاد اسلامی درباره درگیری فیزیکی مامور حراست با یکی از دانشجویان این دانشگاه توضیحاتی داد.
مدیرکل حراست دانشگاه آزاد اسلامی درباره درگیری فیزیکی مامور حراست با یکی از دانشجویان این دانشگاه توضیحاتی داد.
شمس مدیرکل حراست دانشگاه آزاد اسلامی در گفت‌وگو باباشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص درگیری مامور حراست دانشگاه با یکی از دانشجویان گفت: روز چهارشنبه ساعت ۱۳:۳۰ بعد از ظهر مقابل دانشکده فنی دانشگاه آزاد سه دانشجو در حال سیگار کشیدن بودند و یک کارمند هم جوار آن‌ها به حراست شکایت می‌کند تا مامور حراست به آن‌ها تذکر دهد، درپی این درخواست یکی از ماموران دانشجویان را دعوت می‌کند تا برای ارائه توضیحات به داخل حراست دانشگاه بروند و از آن‌ها تقاضای کارت دانشجویی می‌کند.
وی ادامه داد: در این زمان یکی از دانشجویان که در فیلم لباسی برتن ندارد، جمله بسیار نامناسبی را به مامور انتظامات دانشگاه می‌گوید و به او حمله می‌کند و ضرب و شتم آغاز می‌شود، به نحوی که مامور حراست از پشت میز خود به پایین می‌افتد و دانشجو هم مامور را کتک می‌زند.
دیرکل حراست دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه دانشجویان دیگر پس از دیدن این صحنه به داخل اتاق حراست می‌روند، اظهار کرد: پس از آنکه دعوای دانشجو با مامور حراست بیشتر می‌شود، دانشجویان و یکی از نیرو‌های دانشگاه برای جدا کردن آن 2 وارد عمل می‌شوند و در همین حین است که پیراهن دانشجو از تن او درآورده می‌شود.
شمس با اشاره به اینکه در پی وقوع درگیری موضوع سریعا به حراست کل دانشگاه آزاد اعلام شد، گفت: هنگامی که این 2 نفر از روی زمین بلند می‌شوند مامور حراست برای دفاع از خود با دانشجو گلاویز می‌شود و فیلمی که در فضای مجازی وجود دارد فقط همین بخش درگیری را نشان می‌دهد.
محتوای فیلم منتشر شده در فضای مجازی کذب است
مدیرکل حراست دانشگاه آزاد اسلامی در خصوص فیلم منتشر شده در فضای مجازی، اظهار کرد: ادعای خانمی که به‌صورت هدفمند در حال فیلم برداری است و اظهار می‌کند که چرا دانشجوی مملکت را کتک می‌زنید؟، کاملا کذب است، زیرا مامور حراست است که در حال کتک خوردن است.
وی ادامه داد: پس از آنکه دعوا خاتمه یافت دانشجو خاطی خود از مامور حراست عذر خواهی می‌کند و حتی دست این مامور را هم می‌بوسد.
شمس با اشاره به اینکه باید دوربین فیلمبردار از او‌ گرفته می‌شد، گفت: خانمی که در حال فیلم‌برداری است نباید خلاف واقع در فیلم صحبت می‌کرد، زیرا دانشجو در حال کتک خوردن نبوده است.
مدیرکل حراست دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه مامور حراست ضمن انجام دادن وظیفه خود کتک خورده است، اظهار کرد: در صحنه فیلم مامور حراست واکنش طبیعی انجام داده، زیرا از خود دفاع کرده است و فیلم هدفمند بوده است .
وی یادآور شد: به‌طور جدی در مسئله ورود پیدا کرده ایم و درحال بررسی هستیم؛ قطعا چه با دانشجویی که ضرب و شتم را آغاز کرده و چه با دانشجویی که به صورت هدفمند فیلم گرفته است اقدام مقتضی را انجام می دهیم، زیرا فرد تصویربردار صحنه سازی‌های اشتباه داشته است و با هریک از طرفین صحبت خواهد شد.


ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
پاسخ
22 اردیبهشت 1397 13:34
تحلیلگر فیلم:
سیگار کشیدن که تو فیلم مشخص نیست، خانمی هم که اعتراض کرده و از حراست خواسته که انجام وظیفه کنن هم تو فیلم مشخص نیست، کتک خوردن مامور هم تو فیلم مشخص نیست، دو نفر دانشجوی همراهی کننده در کشیدن سیگار هم تو فیلم مشخص نیستن، اما با همه این حرف ها و ثبت نبودن در فیلم، باز هم قابل قبول است و با منطق جور در می آید که چنین اتفاقی افتاده است. اما جناب شمس، چیز هایی که در فیلم هست را هم نمی شود نادیده گرفت و کلا فضا را یک طرفه قضاوت کرد. آن شخصی که فیلم را گرفته مسلما از دانشجویان همان دانشگاه است و اینکه عنوان شود که او به صورت هدفمند در حال بافتن کذبیات است با روند فیلم همخوانی ندارد. اصلا صدای او را از روی فیلم بردارید و بدون صدا آن را ببینید. آن وقت مشخص می شود که بخش دوم صحبت های شما خیلی با فیلم همخوانی ندارد. حد اقل با آن بخش از فیلم که ثبت شده است.
+1 -
پاسخ
27 اردیبهشت 1397 00:01
راننده تاکسی:
حتما دانشجو رفتاری خلاف قوانین داشته و یادش رفته در محیط دانشگاه است اما انتظار میرود حراست با صبر و حوصله برخورد کند با دعوا و ... که نمی شود به نتیجه رسید
0 -
روزنامه اصفهان امروز، شماره ؛ 29 مهر 1397
روزنامه اصفهان امروز
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین