شعبانی بهار با روسای ورزش استان اصفهان دیدار کرد
0 -

شعبانی بهار با روسای ورزش استان اصفهان دیدار کرد

شعبانی بهار با روسای ورزش استان اصفهان دیدار کرد
21 اردیبهشت 1396, 10:53 / کد خبر:4458
معاون توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان در سفر کوتاه خود به اصفهان با روسای هیئت‌های ورزشی استان دیدار و به گفت وگو پرداخت. به گزارش ایسنامنطقه اصفهان، غلامرضا شعبانی بهار معاون توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان در سفر کوتاه خود به اصفهان با روسای هیئت‌های ورزشی، نواب و دبیران هیئت‌های ورزشی استان اصفهان دیدار و به گفت وگو پراخت.
در این جلسه محمد سلطان‌حسینی مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان، علیرضا امینازاده معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان، حمید کریمی مسئول قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان و نسرین شاکری‌فرد مسئول امور بانوان این اداره‌کل در سرای ورزشکاران نیز حضور داشتند.
در ابتدای مراسم با توجه به نگاه ویژه وزارت ورزش و جوانان به بخش همگانی، کلیپ تصویری از جشنواره روز جهانی تنیس روی میز که در اصفهان برگزار شد پخش گردید، سپس مدیرکل ورزش و جوانان استان به ارائه گزارش عملکرد ورزش استان و افتخارات کسب شده توسط خانواده بزرگ ورزش استان پرداخت.
در ادامه اسدی از هیئت روستایی و عشایری، ربیعی از هیئت پزشکی ورزشی، پارسی منش از هیئت ورزش‌های رزمی و ملکی از هیئت ورزش باستانی و زورخانه به بیان عملکرد، مشکلات و درخواست‌های خود پرداختند.
ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز، شماره ؛ 26 مهر 1397
روزنامه اصفهان امروز
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین
Real Time Web Analytics