اولین تصاویر از «پایتخت 5» رونمایی شد
0 -

همزمان با آغاز تصویر برداری سریال سیروس مقدم

اولین تصاویر از «پایتخت 5» رونمایی شد

اولین تصاویر از «پایتخت 5» رونمایی شد
21 اردیبهشت 1396, 11:44 / کد خبر:4505
پس از کش و قوس های فراوان تصویر برداری «پایتخت 5» روز گذشته در شهر شیرگاه استان مازندران آغاز شد.

به گزارش ایمنا، همزمان با آغاز تصویربرداری «پایتخت5» از جدیدترین تصاویر فصل پنجم این سریال نیز رونمایی شد. همچون قسمت های گذشته محسن تنابنده، علیرض خمسه، ریما رامین فر و احمد مهرانفر نقش های اصلی این مجموعه را ایفا می کنند.

مجموعه «پایتخت» را می توان جزو معدود سریال های پرطرفدار رسانه ملی در چند سال گذشته عنوان کرد. این مجموعه در سال های گذشته مورد استقبال بسیاری از مخاطبان قرار گرفت.

 در ابتدا قرار بود تصویربرداری فصل پنجم این سریال در کشور قبرس آغاز شود، اما روز گذشته این مجموعه در شمال کشور کلید خورد.

تصویربرداری نماهای بیرونی و تصاویر هوایی «پایتخت5» روز دوشنبه آغاز شده بود ولی از صبح دیروز بازیگران اصلی سریال نیز جلوی دوربین فرشاد گل‌سفیدی رفتند.

در نخستین روز تصویربرداری سریال «پایتخت5»، بخش‌های مربوط به داخل خودرو در جاده‌های حومه شهرستان شیرگاه با حضور محسن تنابنده، احمد مهران فر، ریما رامین فر، علیرضا خمسه، نسرین نصرتی، بهرام افشاری، سارا و نیکا فرقانی ضبط شد.

سریال «پایتخت5» جدیدترین محصول سازمان هنری رسانه‌ای اوج به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه‌کنندگی الهام غفوری که تصویربرداری این سریال در ایران و قبرس انجام خواهد شد./


ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز، شماره 3458 ؛ 02 اسفند 1397
روزنامه اصفهان امروز
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین