اشتراک‌گذاری پست‌ها در استوری‌های اینستاگرام

اشتراک‌گذاری پست‌ها در استوری‌های اینستاگرام

اشتراک‌گذاری پست‌ها در استوری‌های اینستاگرام
29 اردیبهشت 1397, 15:04 / کد خبر:45184
قابلیت اشتراک‌گذاری پست‌ها در استوری‌های اینستاگرام معرفی شد. با معرفی این قابلیت جدید، فاصله و تفاوت استوری‌ها از پست‌ها کمتر از گذشته می‌شود. به لطف این قابلیت جدید، حالا کاربران اینستاگرام می‌توانند پست‌های خود و دیگر اکانت‌های عمومی را به‌عنوان استیکر در استوری‌های خود قرار دهند.
وبسایت دیجی‌کالامگ - یوسف اسفندیاری: قابلیت اشتراک‌گذاری پست‌ها در استوری‌های اینستاگرام معرفی شد. با معرفی این قابلیت جدید، فاصله و تفاوت استوری‌ها از پست‌ها کمتر از گذشته می‌شود. به لطف این قابلیت جدید، حالا کاربران اینستاگرام می‌توانند پست‌های خود و دیگر اکانت‌های عمومی را به‌عنوان استیکر در استوری‌های خود قرار دهند.
 
اینستاگرام با این کار می‌خواهد تبلیغات مربوط به پست‌های دوستان و برندها به کار ساده‌تری بدل شود؛ زیرا دیگر لازم نیست کاربران از پست‌های موردعلاقه‌ی خود اسکرین‌شات بگیرند و سپس آن‌ها را در استوری‌های خود قرار دهند. در کنار این پست‌ها، نام اکانت صاحب پست هم به نمایش درمی‌آید.
حالا کاربران اینستاگرام می‌توانند پست‌های خود و دیگر اکانت‌های عمومی را به‌عنوان استیکر در استوری‌های خود قرار دهند.
کاربران برای اشتراک‌گذاری پست‌ها از طریق استوری، باید در ابتدا بر آیکون موشک کاغذی که در زیر پست‌ها قرار دارد، ضربه بزنند و در بالای منوی به نمایش درآمده، می‌توانید یک گزینه برای این قابلیت جدید را مشاهده کنید. با این کار، پست موردنظر به یک استیکر بدل می‌شود و به همین خاطر می‌توانید موقعیت و اندازه‌ی آن را به‌راحتی تغییر دهید.
تنها پست‌های عمومی را می‌توان در استوری‌ها به اشتراک گذاشت و همچنین کاربران می‌توانند این قابلیت را برای پست‌های خودشان غیرفعال کنند. در حال حاضر این قابلیت روانه‌ی بیشتر گجت‌های اندرویدی شده است و در چند روز آینده هم گجت‌های مبتنی بر iOS می‌توانند از این ویژگی جدید بهره ببرند.
پیش از این هم خبر دیگری درباره استوری های اینستاگرام منتشر شده بود که از اضافه شدن قابلیت استیکر موسیقی خبر می‌دهد. در برنامه اندرویدی اینستاگرام کدهایی کشف شده‌اند که به نظر می‌رسد، کاربران اجازه خواهند داشت به استوری‌های خود موسیقی اضافه و حتی جستجو کنند.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸، شماره 3716 ؛ 06 بهمن 1398
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین