میرزایی: منتظر انتخاب سرمربی جدید هستم
0 -

سپاهان باید به بالای جدول برگردد

میرزایی: منتظر انتخاب سرمربی جدید هستم

میرزایی: منتظر انتخاب سرمربی جدید هستم
31 اردیبهشت 1397, 15:45 / کد خبر:45427
مهاجم جوان سپاهان در مورد وضعیت خودش و تیمش در تعطیلات لیگ صحبت کرد.
مهاجم جوان سپاهان در مورد وضعیت خودش و تیمش در تعطیلات لیگ صحبت کرد.
 رضا میرزایی در گفت‌وگو با ایلنا در خصوص آخرین وضعیتش اظهار داشت: از زمانی که تمرینات تیم تعطیل شده است به صورت اختصاصی تمرین می‌کنم تا آمادگی بدنی خودم را حفظ کنم و بی‌صبرانه منتظر فصل جدید هستم.
وی در مورد وضعیتش در نقل و انتقالات گفت: قرارداد من تمام شده است و پیشنهاداتی هم دارم ولی منتظر تعیین تکلیف سپاهان هستم تا سرمربی مشخص شود و پس از آن تصمیم می‌گیرم.
بازیکن سپاهان در مورد اینکه گفته می‌شود قلعه‌نویی هدایت این تیم را بر عهده می‌گیرد گفت: من اطلاعی از این موضوع ندارم و فقط چنین خبری را شنیده‌ام. آقای قلعه‌نویی رزومه مشخصی دارد و کارنامه‌اش نیازی به توضیح ندارد و در سپاهان هم نتایج موفقی کسب کردند. امیدوارم هر اتفاقی خیر باشد همان بیافتد.
میرزایی در مورد خط خوردن دو بازیکن سپاهان از اردوی تیم ملی عنوان کرد: خیلی از این اتفاق ناراحت شدم و دوست داشتم تیم ما هم در تیم ملی سهمیه داشته باشد. امیدوارم بازهم سعید آقایی و علی کریمی به تیم ملی دعوت شوند.
وی در پایان در مورد شرایط سپاهان گفت: فصل سختی را پشت سر گذاشتیم و بدترین نتایج ممکن کسب شد ولی سال بعد چه من در خدمت سپاهان باشم چه نباشم این تیم جایگاهش اینجا نیست و باید به بالای جدول برگردد.
ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز، شماره ؛ 30 آبان 1397
روزنامه اصفهان امروز
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین