بلای تراکتور سر ذوب‌آهن هم آمد

تراکتورسازی امسال مثل استقلال پارسال

بلای تراکتور سر ذوب‌آهن هم آمد

بلای تراکتور سر ذوب‌آهن هم آمد
22 اردیبهشت 1396, 13:59 / کد خبر:4573
برای دومین سال متوالی رؤیاهای آسیایی تیمی که در لیگ چهارم شده بود با قهرمانی فینالیست رده پایین‌تر در جام حذفی بر باد رفت.

به گزارش ایمنا، فصل پیش تراکتورسازی که در لیگ پانزدهم پشت سر تیم‌های استقلال خوزستان، پرسپولیس و استقلال تهران چهارم شده بود امیدوار بود تا با قهرمانی استقلال در جام حذفی به عنوان چهارمین نماینده ایران مجوز حضور در لیگ قهرمانان سال ۲۰۱۷ را بگیرد اما با قهرمانی ذوب‌آهن که در لیگ ششم شده بود رؤیاهای آسیایی قرمزهای تبریزی بر باد رفت.

این وضعیت امسال شامل حال ذوب‌آهن شد که پس از توفیق در کسب رتبه چهارمی جدول امیدوار بود تا با قهرمانی تراکتورسازی رده سومی راهی به آسیا پیدا کند اما با قهرمانی نفت که در لیگ نهم شده بود همه نقشه‌های آسیایی سبزپوشان اصفهانی به هم ریخت.

قهرمانی فصل پیش ذوب‌آهن باعث شد تا نوار حضورهای آسیایی تراکتورسازی پس از چهار فصل متوالی پاره شود. با قهرمانی نفت هم سومین حضور متوالی ذوب‌آهن در لیگ قهرمانان منتفی شد.

به این ترتیب، تراکتورسازی هم به سرنوشت فصل پیش استقلال دچار شد زیرا علاوه بر ناکامی در اضافه کردن یک جام به ویترین افتخارات قرمزهای تبریز اکنون تنها در صورت عبور موفقیت‌آمیز از کانال پلی‌آف اجازه حضور در دوره آتی لیگ قهرمانان را خواهند داشت.


ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه 1 اسفند 1398، شماره 3735 ؛ 01 اسفند 1398
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه 1 اسفند 1398
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین