غرق شدن 2 برادر اصفهانی در استخر آب
0 -

فرمانده انتظامي شهرستان اصفهان خبر داد

غرق شدن 2 برادر اصفهانی در استخر آب

غرق شدن 2 برادر اصفهانی در استخر آب
13 خرداد 1397, 08:42 / کد خبر:46845
فرمانده انتظامي شهرستان اصفهان گفت: روز گذشته 2 برادر اصفهاني که براي شنا کردن داخل استخري شده بودند به علت عدم مهارت کافي جان خود را از دست دادند.
فرمانده انتظامي شهرستان اصفهان گفت: روز  جمعه 2 برادر اصفهاني که براي شنا کردن داخل استخري شده بودند به علت عدم مهارت کافي جان خود را از دست دادند.
به گزارش فارس ، حسن یاردوستی اظهار داشت: مأموران انتظامی شهرستان اصفهان از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی 110 از غرق شدن 2 جوان در استخر آبی واقع در یک باغ اطراف شهر اصفهان مطلع و به محل اعزام شدند.
وی افزود: در اثر این حادثه 2 برادر 18 و 20 ساله برای شنا کردن داخل استخر آب کشاورزی شده بودند که غرق شده و جان خود را از دست دادند.
فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از حضور گروه‌های امدادی و خدمت‌رسان در محل خبر داد و بیان داشت: علت وقوع این حادثه تلخ عدم مهارت کافی برای شناکردن اعلام‌ شده است.
وی در پایان با اشاره به گرمی هوا و تمایل جوانان به شناکردن، توصیه کرد: برای شنا کردن به استخرهای سرپوشیده و مجاز که دارای غریق‌نجات است مراجعه کنید تا شاهد داغ‌دار شدن خانواده‌ای دیگر نباشیم.
*دستگاه میکسر جان 2 جوان را گرفت
حسن نیکبخت نیز با اشاره به مرگ 2 جوان توسط برق‌گرفتگی اظهار داشت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر برق‌گرفتگی 2 جوان در منطقه زازران ابتدای جاده ولاشان-حسین‌آباد، گشت انتظامی به محل اعزام شد.
وی افزود: در این حادثه 2 جوان 27 و 30 ساله در حال ساخت مصالح ساختمانی با دستگاه میکسر بودند که در اثر اتصال دچار برق‌گرفتگی می‌شوند و جان خود را از دست می‌دهند.
فرمانده انتظامی شهرستان فلاورجان در پایان به عموم مردم توصیه کرد: در همه حال موارد ایمنی را رعایت کنید تا شاهد داغ‌دار شدن یا بی‌سرپرست شدن خانواده‌ها نباشیم.
ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز، شماره 3459 ؛ 04 اسفند 1397
روزنامه اصفهان امروز
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین