خالد شفیعی: با رخصت از محرم 4 را می پوشم
0 -

ذوبی ها تماسی نگرفتند

خالد شفیعی: با رخصت از محرم 4 را می پوشم

خالد شفیعی: با رخصت از محرم 4 را می پوشم
19 خرداد 1397, 12:05 / کد خبر:47093
مدافع جدید سپاهان می گوید این تیم با قلعه نوعی مدعی اول قهرمانی در لیگ هجدهم خواهد بود.
مدافع جدید سپاهان می گوید این تیم با قلعه نوعی مدعی اول قهرمانی در لیگ هجدهم خواهد بود.
به گزارش "ورزش سه"، خالد شفیعی مدافع قبل ذوب آهن با عقد قراردادی دو ساله به دیگر تیم اصفهان یعنی سپاهان پیوست تا همچنان در کنار امیر قلعه نوعی به فوتبالش ادامه دهد. او در این باره به خبرنگار ما گفت: بعد از اتمام لیگ هفدهم چند روزی را به استراحت پرداختم و در مسافرت بودم. در همین زمان چند پیشنهاد برای حضور در تیم های دیگر مطرح شد. از آنجا که قراردادم با ذوب آهن تمام شده بود، به عنوان بازیکن آزاد حق انتخاب داشتم.
او ادامه داد: در این بین سپاهان به نظرم بهترین انتخاب بود. اول به خاطر سابقه پر افتخار این تیم، دوم هواداران و سوم هم وجود آقای قلعه نوعی به عنوان سرمربی. من از قبل هم اعلام کرده بودم که اگر امیرخان مرا بخواهد حاضرم ایشان را همراهی کنم.
شفیعی با اعلام رضایت از شرایطش در ذوب آهن خاطر نشان کرد: من واقعاً در مدتی که مهمان ذوبی ها بودم، آرامش خوبی داشتم و باید از آقای آذری تشکر ویژه ای داشته باشم. ایشان یکی از بهترین مدیران ورزشی ما هستند اما واقعیت این است که بعد از اتمام قراردادم من هیچ تماسی از ذوب آهن نداشتم. وگرنه حتماً به عنوان یکی از گزینه های جدی در موردش فکر می کردم. شاید علت تماس نگرفتن آنها مصاحبه ای بود که انجام دادم و گفتم هرجا امیرخان برود من هم می روم.
مدافع سابق تیم های ذوب آهن و تراکتورسازی در مورد حضورش در سپاهان و از دست دادن شانس بازی در لیگ قهرمانان آسیا گفت: من به این موضوع خیلی فکر کردم ولی اولویت اصلی ادامه همکاری با امیرخان بود. من از یک تیم دیگر که در رقابت های لیگ قهرمان آسیا حضور داشت، پیشنهاد دریافت کردم ولی همانطور که گفتم به زعم خودم سپاهان برای من بهترین انتخاب بود.
شفیعی در خصوص شماره پیراهنش در سپاهان نیز گفت: هنوز صحبتی نشده اما خیلی دوست دارم شماره 4 را بپوشم. می دانم هواداران سپاهان چقدر نسبت به این پیراهن تعصب دارند و این افتخار بزرگی برای من خواهد بود. حتماً از آقا محرم رخصت می گیرم و اگر ایشان اجازه بدهند این پیراهن را می پوشم.
او در پاسخ به این انتقاد که هدف قلعه نوعی از جذب شفیعی پرتاب اوت بوده، خاطرنشان کرد: سال اولی نیست که فوتبال بازی می کنم و از این حرف ها زیاد شنیده ام. امیرخان اگر دنبال اوت انداز بود که می رفت سراغ بازیکن خونه به خونه که پرتاب های اوتش تا میانه زمین می رود. در لیگ بازیکنان زیادی داریم که بهتر از من اوت می اندازند. فقط این را بگویم که اوت دستی در لالیگا هم متداول است و نمی توان به آن خرده ای گرفت.
شفیعی در مورد پیش بینی اش از سپاهان مدل 97 گفت: امیرخان نشان داده هرجا رفته مدعی بوده و تیمش را برای قهرمانی بسته. ما اهداف بزرگی داریم و می خواهیم خاطره تلخ فصل قبل را از ذهن هواداران مان پاک کنیم. سپاهان طی روزهای آینده سورپرایزهای جذابی برای طرفدارانش خواهد داشت تا ان شاء الله فصل جذابی را آغاز کنیم.
ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز، شماره 3458 ؛ 02 اسفند 1397
روزنامه اصفهان امروز
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین