آموزش توجیهی اعضای شعب ثبت نام و اخذ رای در شهرستان نجف آباد
0 -

در آستانه برگزاری انتخابات انجام شد؛

آموزش توجیهی اعضای شعب ثبت نام و اخذ رای در شهرستان نجف آباد

آموزش توجیهی اعضای شعب ثبت نام و اخذ رای در شهرستان نجف آباد
25 اردیبهشت 1396, 02:26 / کد خبر:4721
جلسه آموزشی توجیهی اعضای شعب ثبت نام و اخذ رای در شهرستان نجف آباد برگزار شد.
به گزارش کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات شهرستان نجف آباد، معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویِژه نجف آباد،در این جلسه خواستار امانتداری اعضای شعب اخذ رای و صیانت از آرای مردم شد و هرگونه تبلیغ له یا علیه هر یک از نامزدها توسط مجریان انتخابات را خلاف قانون دانست.
وی افزود: هر دوره انتخابات از اهمیت خاصی برخوردار است و با توجه به اینکه رئیس جمهور شخص دوم نظام جمهوری اسلامی و نفر اول قوه مجریه است و شوراها نیز موضوع مدیریت محلی را تعیین می کنند، این دوره انتخابات نیز حساس و مهم است.
سهراب مظفر نجفی تصریح کرد: خوشبختانه تاکنون جلسات ستاد انتخابات بطور مرتب تشکیل شده است و در راستای انجام امور مربوط به انتخابات آموزش برای ما بسیار مهم و نقش سرمایه گذاری را دارد.
فرماندار شهرستان نجف آباد خاطر نشان کرد: در ستاد انتخابات شهرستان نجف آباد کمیته های مختلفی  تشکیل شده که مهمترین آن کمیته آموزش است و آموزش عوامل اجرایی از اقدامات بسیار مهم و حساس فرآیند انتخابات می باشد.
در ادامه  این جلسه  آموزش های موردی در خصوص برخی قوانین و دستورالعمل های  مرتبط با روز اخذ رای اعم از چگونگی ثبت نام و اخذ رای از رای دهندگان، ساعت شروع،  نحوه تنظیم صورتجلسه و تکمیل آن  و پلمپ صندوق اخذ رای را تشریح و از تمامی اعضای شعب ثبت نام و اخذ رای خواستند تمام موارد مذکور در روز رای گیری  را رعایت کنند. در پایان به سوالات اعضای شعب  از سوی مسئولین آموزش پاسخ های لازم داده شد.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز شنبه 25 آبان ۱۳۹۸، شماره 3655 ؛ 25 آبان 1398
روزنامه اصفهان امروز شنبه 25 آبان ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین