شهرستان نجف‌آباد آماده برگزاری انتخاباتی سالم و پرشکوه است
0 -

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار نجف‌آباد

شهرستان نجف‌آباد آماده برگزاری انتخاباتی سالم و پرشکوه است

شهرستان نجف‌آباد آماده برگزاری انتخاباتی سالم و پرشکوه است
25 اردیبهشت 1396, 03:51 / کد خبر:4723
خوشبختانه با تلاش مجریان برگزاری انتخابات در شهرستان نجف‌آباد اعم از هیات های اجرایی و نظارت، بازرسی و سایر عوامل زمینه برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور و هیجان فراهم‌شده و پیش‌بینی می‌شود در این دوره نیز مشارکت بالای مردم را داشته باشیم.
عباس چیوائی: معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری شهرستان نجف‌آباد در گفتگو با خبرنگار اصفهان امروز با اشاره به تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا اظهار داشت: خوشبختانه با تلاش مجریان برگزاری انتخابات در شهرستان نجف‌آباد اعم از هیات های اجرایی و نظارت، بازرسی و سایر عوامل زمینه برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور و هیجان فراهم‌شده و پیش‌بینی می‌شود در این دوره نیز مشارکت بالای مردم را داشته باشیم.
نبی اله صالحی افزود: اعضای هیات های اجرایی و نظارت از ماه‌ها و هفته‌های قبل کار خود را آغاز کرده و تاکنون همه مراحل انتخابات در مهلت قانونی خود انجام‌شده است.
وی گفت: جلسات توجیهی و آموزشی برای نامزدهای انتخابات شوراهای شهر و روستا، اعضای شعب اخذ رأی، بازرسان و نمایندگان فرماندار برگزارشده و مجریان برگزاری انتخابات آموزش‌های لازم را فراگرفته‌اند تا انتخاباتی سالم و پرشکوه با حضور گسترده مردم در شهرستان نجف‌آباد برگزار شود.
صالحی به برگزاری انتخابات الکترونیک شوراها در شهر نجف‌آباد اشاره کرد وگفت: در این زمینه نیز اقدامات خوبی صورت گرفته و با استقرار دستگاه‌های الکترونیک اخذ رأی در میدان‌ها اصلی شهر، فرمانداری و اماکن پرتردد مردم آموزش‌های لازم را دیده‌اند و در فرصت باقی‌مانده تا روز جمعه نیز این کار ادامه خواهد داشت.
معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان نجف‌آباد افزود: همان‌طور که در قانون آمده افرادی که دارای سواد کافی و یا توانایی لازم برای دادن رأی ندارند باید یک نفر مورداطمینان خود را همراه بیاورند تا بتواند به رستی رأی دهد و در این زمینه به مجریان برگزاری انتخابات نیز توصیه‌شده که در نوشتن رأی افراد هیچ‌گونه دخالتی نکنند.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز شنبه 16 آذر ۱۳۹۸، شماره 3673 ؛ 16 آذر 1398
روزنامه اصفهان امروز شنبه 16 آذر ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین