فرمانداران نجف آباد، گلپایگان و برخوار منصوب شدند
0 -

فرمانداران نجف آباد، گلپایگان و برخوار منصوب شدند

فرمانداران نجف آباد، گلپایگان و برخوار منصوب شدند
22 خرداد 1397, 09:16 / کد خبر:47370
در احکام جداگانه ای فرمانداران نجف آباد، گلپایگان و برخوار منصوب شدند
در احکام جداگانه ای فرمانداران نجف آباد، گلپایگان و برخوار منصوب شدند
به گزارش ایمنا ؛ در حکمی از سوی وزیر کشور مجتبی راعی به سمت معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان نجف آباد، منصوب شد و در احکام جداگانه ای از سوی استاندار اصفهان حسین یارمحمدیان به سمت سرپرست فرمانداری شهرستان گلپایگان و محمد حسن قمی به سمت سرپرست فرمانداری شهرستان برخوار منصوب شدند.
در حکم رحمانی فضلی وزیر کشور خطاب به مجتبی راعی آمده است:
به موجب این حکم و بنا به پیشنهاد استاندار محترم اصفهان به سمت معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان نجف آباد منصوب می شوید. امید است با اتکال به خداوند متعال و در چارچوب وظایف مصوب در راستای تحقق اهداف و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سیاستهای دولت تدبیر و امید و پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای «مدظله العالی» موفق باشید.
همچنین در حکم مهرعلیزاده خطاب به سرپرست فرمانداری های گلپایگان و برخوار آمده است:
به موجب این حکم جنابعالی را به سمت سرپرستی فرمانداری شهرستان برخوار(گلپایگان) منصوب می نمایم. امید است با استعانت از خداوند متعال و پیروی از ائمه اطهار(ع) در عمل به وظایف قانونی و بهره گیری از توانمندی همکاران آن مجموعه در راستای تحقق اهداف و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی و سیاست ها دولت تدبیر و امید و پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی به توفیقات ارزشمندی نائل شوید.
ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز، شماره ؛ 30 آبان 1397
روزنامه اصفهان امروز
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین