تجمع اعتراضی در حاشیه وداع با پیکر «قانعی راد»
0 -

تجمع اعتراضی در حاشیه وداع با پیکر «قانعی راد»

تجمع اعتراضی در حاشیه وداع با پیکر «قانعی راد»
27 خرداد 1397, 15:06 / کد خبر:47763
دانشجویان دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران امروز (۲۷ خرداد) در حاشیه تشییع پیکر دکتر قانعی راد خواستار لغو برخی احکام دانشجویان شدند.
دانشجویان دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران امروز (۲۷ خرداد) در حاشیه تشییع پیکر دکتر قانعی راد خواستار لغو احکام قضایی دانشجویان شدند.
به گزارش ایسنا، دانشجویان دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران امروز در حاشیه مراسم وداع با دکتر قانعی راد، جامعه شناس فقید در حمایت از لغو احکام قضایی دانشجویان تجمع کردند.
یکی از دانشجویان تجمع کننده در گفتگو با ایسنا با بیان اینکه این تجمع در اعتراض به برخورد امنیتی با دانشجویان و صدور احکام قضایی سنگین برای آنها صورت گرفته است، توضیح داد: دانشجویان در این تجمع قصد دارند بحث "عدم شرکت در امتحانات به نشانه اعتراض به احکام قضایی سنگین" برای برخی دانشجویان را به بحث بگذارند.
وی ادامه داد: دانشجویان معتقدند اعتراض اگر به شکل منسجم و در قالب یک کنش مدنی بروز داده شود، به مثابه اهرمی خواهد بود که مسئولان را وادار به پیگیری از نهادهای ذیربط در این مورد به‌خصوص می‌کند.
این دانشجو با اشاره به اینکه حرکت اعتراضی دانشجویان در حاشیه مراسم وداع با پیکر دکتر قانعی راد کار چندان شایسته‌ای نبوده است، ادامه داد: بهتر بود که دانشجویان به جای این کار با مسئولین دانشگاه با مسئولین وارد تعامل و گفتگو شوند.
این فارغ التحصیل مقطع ارشد رشته جامعه شناسی در پایان تأکید کرد: چنانچه دانشجویان بتوانند به شکل صنفی و منسجم دیگران را متقاعد کنند و اعتراض خود را بدین شکل پیش ببرند، سایر دانشجویان نیز هزینه کمتری متحمل شده و اعتراض آنها نتیجه بخش‌تر خواهد بود.
به گزارش ایسنا، در پی تجمع امروز دانشجویان علوم اجتماعی دانشگاه تهران، یکی از امتحانات نوبت صبح مقطع کارشناسی ارشد این دانشکده لغو شد.
ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز، شماره ؛ 19 آذر 1397
روزنامه اصفهان امروز
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین