فرماندار: اعتبارات اصفهان نصف شده است
0 -

پروژه نیمه‌کاره ثبت احوال در 13 سالگی

فرماندار: اعتبارات اصفهان نصف شده است

فرماندار: اعتبارات اصفهان نصف شده است
28 خرداد 1397, 14:39 / کد خبر:47879
فرماندار شهرستان اصفهان گفت: اعتبارات سال گذشته شهرستان اصفهان بیش از 92 میلیارد تومان بود که به دلیل مشکلات اقتصادی این اعتبارات با کاهش 51 درصدی مواجه شد و به 52 میلیارد و 800 میلیون تومان کاهش پیدا کرد.
فرماندار شهرستان اصفهان گفت: اعتبارات سال گذشته شهرستان اصفهان بیش از 92 میلیارد تومان بود که به دلیل مشکلات اقتصادی این اعتبارات با کاهش 51 درصدی مواجه شد و به 52 میلیارد و 800 میلیون تومان کاهش پیدا کرد.
به گزارش  فارس ، احمد رضوانی پیش از ظهر امروز در جلسه کمیته برنامه‌ریزی شهرستان اصفهان اظهار کرد: اعتبارات سال گذشته شهرستان اصفهان بیش از 92 میلیارد تومان بود که به دلیل مشکلات اقتصادی این اعتبارات با کاهش 51 درصدی مواجه شد و به 52 میلیارد و 800 میلیون تومان کاهش پیدا کرد.
وی افزود: در برنامه‌ها چند اولویت را مد نظر داریم، برخی پروژه‌ها از سال‌های قبل مانده‌اند مثل ساختمان ثبت‌ احوال که 13 سال است به پایان نرسیده و به یک ابرپروژه تبدیل شده است؛ همچنین پروژه‌های سال 97 نیز پیش روی ما قرار دارند، همچنین شهرداری‌ها نیز امسال با کمبود بودجه شدید مواجه هستند، مشکلات آب، جاده‌ها و ... نیز وجود دارند.
فرماندار شهرستان اصفهان گفت: در برخی جاده‌های مواصلاتی مشکلات بزرگی داریم، زیرگذر سگزی نیاز مهم آن منطقه است، در کوی راه حق نیاز به تقاطع داریم، قول داده بودیم سال گذشته جاده نصرآباد به شهرضا انجام شود؛ از نماینده‌های مجلس خواهش داریم مثل گذشته برای اولویت‌های اساسی شهرستان اصفهان کمک کنند.
وی خاطرنشان کرد: در اصفهان علاوه بر شهر بزرگ اصفهان شهرستان اصفهان با 13 شهر، بیش از 180 روستا و 6 بخش را با مشکلات و مسائل خاص خود پیش رو داریم؛ مردم در موضوع آب همراهی کردند، برخی مناطق اصفهان بیش از 13 ساعت آب نداشتند و باید همراهی ادامه پیدا کند تا در اوج مصرف آب که دو ماه آینده است بدون مشکل بگذریم.
رضوانی بیان داشت: شهرداری که سال گذشته حداقل 1.5 میلیارد تومان اعتبار داشته است باید امسال با بودجه 150 میلیونی کار کند، از طرفی مشکلات ساخت مسکن نیز وجود دارد؛ سال گذشته در تملک دارایی‌ها 283 پروژه داشتیم و 63 درصد تخصیص داشتیم، از درآمد 3 درصد حاصل از منابع نفت و گاز سال گذشته بیش از 91 درصد تخصیص داشتیم که امسال به 47 درصد رسیده است و یکی از منابعی بود که برای مناطق محروم بسیار خوب بود.
وی خاطرنشان کرد: شرکت برق منطقه‌ای اصفهان عملکرد مناسبی در روشنایی معابر داشته و انتظار می‌رود این موضوع امسال مضاعف‌تر انجام شود؛ اداراتی که در بحث روستاها فعالیت می‌کنند نیز باید در جذب اعتبارات اشتغال‌زایی همت بیشتری به کار ببندند.
به گزارش فارس، براساس اعلام آمار در این جلسه، شهرداری اصفهان با هزار میلیون ریال برای یک پروژه کم‌ترین اعتبار و اداره کل نوسازی مدارس با 74 پروژه و بودجه 76 هزار میلیون ریالی بیشترین اعتبار را به خود اختصاص داد.
ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز، شماره 3458 ؛ 02 اسفند 1397
روزنامه اصفهان امروز
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین