قالیباف "شهامت" به خرج داد

وحدت نیروهای انقلابی در مشارکت حداکثری مردم موثر است

قالیباف "شهامت" به خرج داد

قالیباف "شهامت" به خرج داد
26 اردیبهشت 1396, 10:04 / کد خبر:4821
امام جمعه موقت اصفهان گفت: باید از آقای قالیباف تشکر کنیم که سبب حفظ وحدت حداکثری میان نیروهای انقلابی شدند و این تصمیم وی ماندگار شد.
حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمجتبی میردامادی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان درباره انصراف محمدباقر قالیباف از ادامه حضور در انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: قالیباف شهامت به خرج داد و به نفع وحدت حداکثری نیروهای انقلاب کنار رفت تا شاهد یک اتفاق ویژه در این زمینه باشیم.
وی افزود: باید از آقای قالیباف تشکر کنیم که سبب حفظ وحدت حداکثری میان نیروهای انقلابی شدند و این تصمیم وی ماندگار شد.
امام جمعه موقت اصفهان با بیان اینکه انصراف قالیباف از ادامه حضور در انتخابات ریاست جمهوری در مشارکت حداکثری مردم تاثیرگذار است، تصریح کرد: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون هرچه موفقیت داشته‌ایم به سبب اتحاد و انسجام مردم بوده است.
وی ادامه داد: همین اتحاد و همبستگی مردم است که این انقلاب را حفظ کرده و انشاءالله حفظ خواهد کرد، دیدیم در مراسم استقبال از حجت الاسلام رئیسی به عنوان یکی از شاگردان امام (ره) هزاران نفر از مردم اصفهان به میدان امام (ره) آمدند و این خود گویای همه چیز است.
میردامادی با بیان اینکه آنچه که مملکت ما را در برابر دشمنان حفظ کرده همین اتحاد و انسجام است، گفت: اینکه برخی می‌گویند سایه جنگ را از سر کشور برداشتیم اشتباه است، آنچه که سایه جنگ را از سر کشور برداشته انسجام و اتحاد مردم بوده است و یکی از صحنه‌های این انسجام انتخابات است.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۴ اسفند 1398، شماره 3738 ؛ 05 اسفند 1398
روزنامه اصفهان امروز  دوشنبه ۴  اسفند 1398
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین