دوهزارو 500 شرکت ایرانی سازنده قطعات فولاد مبارکه
0 -

تحقق اقتصاد مقاومتی در بزرگترین تولید کننده فولاد کشور

دوهزارو 500 شرکت ایرانی سازنده قطعات فولاد مبارکه

دوهزارو 500 شرکت ایرانی سازنده قطعات فولاد مبارکه
19 تیر 1397, 08:54 / کد خبر:49809
در زنجیره تامین شرکت فولاد مبارکه اصفهان حدود دو هزار و 800 تامین کننده داخلی و شرکت خدماتی عمده نیاز این شرکت صنعتی بزرگ را رفع می کنند.
در زنجیره تامین شرکت فولاد مبارکه اصفهان حدود دو  هزار و 800  تامین کننده داخلی و شرکت خدماتی عمده نیاز این شرکت صنعتی بزرگ را رفع می کنند.
به گزارش صداوسیما؛ مدیرعامل شرکت فولادمبارکه اصفهان، صنعت فولاد را یکی از صنایع پیشران در اقتصاد کشور و پیاده سازی اقتصاد مقاومتی را درتوسعه این صنعت الزامی دانست و گفت:  کاهش اتکا به دانش خارج، مصداق اصلی پیاده‌سازی اقتصاد مقاومتی در صنعت فولاد است.
بهرام سبحانی افزود: بر این اساس، روش مهندسی معکوس و تامین نهاده‌های اصلی تولید ازجمله قطعات یدکی، روغن ، گریس ، نسوز و تجهیزات از تولیدکنندگان داخلی و بومی‌سازی دانش تولید آن از جمله طرح هایی است که منجر به تحقق اقتصاد مقاومتی در صنعت فولاد شده است.
بهرام سبحانی، فعالیت این مجتمع فولادی بزرگ را در محورهای افزایش بهره‌وری و توسعه هرچه بهتر تامین کنندگان داخلی بیان کرد و گفت: فعالیت‌های مستمر برای دستیابی به  اهداف بلندمدت شرکت موجب شده دستاوردهای مهمی در حوزه بهره‌وری، اثربخشی بازاریابی و فروش، تعهد به مسوولیت های اجتماعی، استفاده بهینه از منابع آبی، تکمیل زنجیره  ارزش و طرحهای توسعه حاصل شود.
پارسال در شرکت فولادمبارکه اصفهان تامین کننده بیش از نیمی از فولاد کشور، هفت میلیون و 500 هزار تن محصول فولاد تولید و روانه بازار مصرف شد.
ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز، شماره 3458 ؛ 02 اسفند 1397
روزنامه اصفهان امروز
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین