پوگبا : باید انتقام فینال یورو را بگیریم
0 -

پوگبا : باید انتقام فینال یورو را بگیریم

پوگبا : باید انتقام فینال یورو را بگیریم
20 تیر 1397, 11:09 / کد خبر:49931
پل پوگبا هافبک فرانسه می‌گوید حالا که فرانسه به فینال راه یافته و روز یکشنبه باید به مصاف یکی از دو تیم انلگیس یا سوئد برود، تیمش به هیچ عنوان نباید فرصت قهرمانی را از دست بدهد.

ورزش سه: پوگبای 25ساله دیشب در جریان پیروزی فرانسه بر بلژیک یکی از مهره‌های کلیدی خروس‌ها بود. دیداری که فرانسه در آن با گل دقیقه‌ی 51 ساموئل اومتیتی به پیروزی رسید تا در فینال به مصاف برنده‌ی بازی انگلیس و کرواسی برود.

پوگبا هافبک سرشناس منچستریونایتد و تیم ملی فرانسه در جریان جدال فرانسه و پرتغال در فینال رقابتهای یورو2016 که با شکست 1-0 فرانسه پایان یافت، در میدان حضور داشت. او حالا امیدوار است تیمش روز یکشنبه در فینال جام جهانی نتیجه‌ی بهتری بدست بیاورد.

پوگبا در مصاحبه با نشریه‌ی اکیپ فرانسه می‌گوید " رسیدن به فینال، خوب و زیبا است ولی هنوز یک قدم دیگر در پیش داریم. من امروز خوشحالم ولی خاطره‌ی تلخ جام ملتهای اروپا هنوز در ذهنم سنگینی می‌کند. ما فرصت قهرمانی را داشتیم ولی از دستش دادیم. حالا این بار نباید بگذاریم این فرصت بزرگ از دست‌مان در برود. باید تمرکز داشته باشیم. البته حتماً لذت پیروزی امروزمان را می‌بریم ولی باید از همین حالا روی فینال تمرکز کنیم. ما در سال 2016 این لحظات را تجربه کرده‌ایم. تا یک قدمی قهرمانی پیش رفتیم ولی از دستش دادیم. من از اینکه می‌بینم مردم فرانسه خوشحالند، خوشحالم. ولی امیدوارم بتوانیم روز یکشنبه آنها را از این هم خوشحال‌تر کنیم."

ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز، شماره 3453 ؛ 27 بهمن 1397
روزنامه اصفهان امروز
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین