قطعی برق و نارضایتی مردم!
0 -

قطعی برق و نارضایتی مردم!

قطعی برق و نارضایتی مردم!
24 تیر 1397, 11:51 / کد خبر:50321
تابستان 97 هنوز از راه نرسیده بود که همراه با خود برنامه زمانبندی قطعی برق را آورد.از سمت شرکت توزیع برق استان ها برنامه ای اعلام شد که پس از چند روز از اعلام آن، قطعی برق طبق زمانبندی انجام نمی شد و به نظر می رسید اطلاع رسانی ها ناقص است.

تابستان 97  هنوز از راه نرسیده بود که همراه با خود برنامه زمانبندی قطعی برق را آورد.از سمت شرکت توزیع برق استان ها برنامه ای اعلام شد که پس از چند روز از اعلام آن، قطعی برق طبق زمانبندی انجام نمی شد و به نظر می رسید اطلاع رسانی ها ناقص است. جدای از اینکه نامنظمی این برنامه مشکلاتی را به وجود آورد، خسارتهای مادی و معنوی زیادی به شهروندان وارد شد که برنامه و امور زندگی عادی را مختل کرده است. به طور نمونه یکی از اهالی خسروشاه تبریز که کارگاه شیر، لبنیات داشت، در اعتراض به قطع مکرر برق که باعث فاسد شدن شیرهای خود شده بود، تانکر شیر را مقابل اداره برق این شهر خالی کرد. در زنجان نارضایتی ساکنان محله وحیدیه و اعتمادیه به گوش رسانه های محلی رسید، مبنی بر اینکه نام منطقه شان در برنامه قطعی برق نبوده و ساعتهای زیادی برقشان قطع بوده است و مراسم عقدکنانشان به مشکل برخورد کرده است. این دو مثال، مصداق مشت نمونه خروار است که نشان می دهد شرکت توزیع برق نه در برنامه ریزی و نه در اطلاع رسانی موفق نبوده است.

 
ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
پاسخ
25 تیر 1397 07:38
محمد:
آخه اینکه که نشدمملکت داری.یه فکراساسی باید برای برق کرد.اینقدربرق کشور راصادرنکنند به کشورهای عربی تاباکمبودبرق مواجه نشویم.می دانید چقدردراین چند روزه قطعی برق بلحاظ خاموشی تصادف شده درچهارراهها
+1 -
روزنامه اصفهان امروز، شماره 3432 ؛ 29 دی 1397
روزنامه اصفهان امروز
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین