به اورژانس اجتماعی نیاز داریم

رئیس اداره بهزیستی اردستان:

به اورژانس اجتماعی نیاز داریم

به اورژانس اجتماعی نیاز داریم
24 تیر 1397, 17:13 / کد خبر:50367
رئیس اداره بهزیستی اردستان گفت: متاسفانه مواردی از کودک آزاری را در شهرستان شاهد هستیم که نبود اورژانس اجتماعی باعث می‌شود که افراد به دیگر ارگان ها مراجعه کنند.
رئیس اداره بهزیستی اردستان گفت: با توجه به مسائلی که در شهرستان وجود دارد به یک اورژانس اجتماعی نیاز داریم.
به گزارش ایسنا، محمدعلی مطلب زاده امروز (يكشنبه) در جمع خبرنگاران اظهار کرد: سیاست سال گذشته و امسال بهزیستی اردستان توسعه توانمندسازی زنان سرپرست خانوار در قالب طرح‌های مختلف است.
وی افزود: با آموزش‌هایی که انجام داده‌ایم سعی داریم با حمایت سازمان بهزیستی زنان سرپرست خانوار را به یک خود باوری برسانیم. در حال حاضر 303 زن سرپرست خانوار از بهزیستی اردستان خدمات دریافت می‌کنند.
رئیس اداره بهزیستی اردستان با اشاره به اینکه زنان سرپرست خانوار در اردستان شامل زنان مطلقه، زنان بی سرپرست و زنانی که همسران از کار افتاده دارند می‌شود، افزود: بهزیستی اردستان وظیفه خود می‌داند که حرمت و حریم افرادی که زیر نظر بهزیستی خدمات دریافت می‌کنند را حفظ کند.
مطلب زاده تصریح کرد: در حال حاضر 303 زن سرپرست خانوار، 49 نفر دانش آموز، 23 دانشجو و 28 خانواده دوقلو و سه قلو جز افرادی هستند که تحت پوشش بهزیستی اردستان در بخش امور اجتماعی خدمات دریافت می‌کنند.
وی یکی از نیازهای شهرستان اردستان در بخش اجتماعی را اورژانس اجتماعی عنوان کرد و گفت: مکاتبات لازم انجام شده تا سهمیه‌ای نیز برای اردستان در نظر گرفته شود. تحقق این مهم نیازمند رایزنی سطح شهرستان است تا شاهد تحقق این موضوع باشیم.
رئیس اداره بهزیستی اردستان گفت: کودکانی وجود دارند که در معرض آسیب و آزار هستند و نبود اورژانس اجتماعی باعث می‌شود که افراد به دیگر ارگان ها مراجعه کنند. در شرایطی که آسیب‌های اجتماعی گریبان‌گیر جوامع است راه اندازی اورژانس اجتماعی در کاهش آسیب‌ها راهگشا است.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹، شماره 3832 ؛ 18 تیر 1399
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین