پیروز انتخابات ملت بزرگ ایران است

ولایتی در جمع خبرنگاران:

پیروز انتخابات ملت بزرگ ایران است

پیروز انتخابات ملت بزرگ ایران است
29 اردیبهشت 1396, 16:34 / کد خبر:5293
رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت گفت: پیروز نهایی انتخابات ملت ایران است و این بار نیز با حضور خود در تعیین سرنوشت کشور مشارکت خواهد داشت.


به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری ایمنا، علی‌اکبر ولایتی رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام صبح امروز پس از حضور در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: همانگونه که تعبیر مقام معظم رهبری (مد ظله العالی ) بوده، پیروز نهایی انتخابات، ملت ایران است و از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی و در تمامی صحنه‌ها ملت بزرگ ایران با رای خود، برگ زرین افتخارات کشور را ورق زدند و این بار نیز با حضور خود در تعیین سرنوشت کشور مشارکت خواهند داشت.

وی تصریح کرد: بی‌تردید نظام مردم‌سالاری دینی در جمهوری اسلامی ایران به عنوان مستقل‌ترین کشور، به پشتوانه مردمی خود، تمام اهداف ایران اسلامی را پیش برده و بر خلاف طراحی‌ها و توطئه‌های دشمنان، حضور باشکوه مردم موجب ناکامی دوباره آنها خواهد شد.

ولایتی با تاکید بر توجه و پایبندی همه افراد به قانون، تصریح کرد: انتخابات عامل وحدت و نمایش اقتدار نظام و کشور است و یقینا مسیر روشن و نورانی ایران اسلامی با حمایت مردم، رهبری مقام معظم رهبری و همت مسئولان ادامه خواهد یافت.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹، شماره 4021 ؛ 10 اسفند 1399
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین