حذف معاون مدرسه کمکی به پیشبرد اهداف آموزشی نمی کند
0 -

فرماندار تیران و کرون :

حذف معاون مدرسه کمکی به پیشبرد اهداف آموزشی نمی کند

حذف معاون مدرسه کمکی به پیشبرد اهداف آموزشی نمی کند
28 مرداد 1397, 20:03 / کد خبر:54573
فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان تیران و کرون گفت: طرح حذف معاون مدرسه برای جبران کمبود نیروی انسانی، کمکی به پیشبرد اهداف آموزش و پرورش نمی کند.
فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان تیران و کرون گفت: طرح  حذف معاون مدرسه برای جبران کمبود نیروی انسانی، کمکی به پیشبرد اهداف آموزش و پرورش نمی کند.    
  مجید حججی  در گفتگو با ایرنا افزود: آموزش و پرورش شهرستان تیران و کرون با کمبود نیروی انسانی روبروست اما جبران این کمبود با کاهش معاونان مدارس به افزایش کیفیت تدریس در مدارس کمکی نمی کند.
فرماندار تیران و کرون تاکید کرد: با توجه به دغدغه های کاری مدیران مدارس و ضرورت واگذاری امور جاری مدرسه به معاون، کاهش پست سازمانی معاون در مدارس تیران و کرون چالش ساز خواهد بود.
وی افزود: برای جبران کمبود نیروی آموزگار مدارس نیاز به جذب افراد از طریق آزمون استخدامی، دانشگاه فرهنگیان و یا جذب نیروی انسانی بر اساس طرح مدارس بسته حمایتی است که این طرح سال گذشته در این شهرستان اجرا شده است.
وی با اشاره به اینکه کیفیت آموزش در مدارس مهم است، افزود: طرح کاهش معاون مدارس برای جبران کمبود نیروی آموزگار در شهرستان تیران و کرون اجرا نخواهد شد و آموزش و پرورش راهکار دیگری را مانند طرح مدارس بسته حمایتی پیگیری و اجرا کند.
علیرضا مرزبان مدیر آموزش و پرورش شهرستان تیران و کرون نیز گفت: دستور العمل کاهش معاونان مدارس از اداره کل استان اصفهان به این شهرستان ابلاغ شده و بر اساس این مصوبه بیش از 30 پست معاون در مدارس این منطقه حذف می شود.
وی اضافه کرد: اجرای این دستورالعمل در شهرستان ضروری است اما چنین اقدامی چالش هایی را در حوزه مدیریت مدارس به همراه دارد.
پست معاونت اجرایی و معاونت پرورشی برای سال تحصیلی آینده و به منظور جبران کمبود نیروی آموزگار از چارت سازمانی مدارس حذف شده است.
تیران و کرون با حدود 100 باب  مدرسه و 11 هزار دانش آموز با کمبود 100  آموزگار روبروست.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز شنبه 16 آذر ۱۳۹۸، شماره 3673 ؛ 16 آذر 1398
روزنامه اصفهان امروز شنبه 16 آذر ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین