کسب مجوز حرفه‌ای به تأخیر می‌افتد؟
0 -

آخرین وضعیت اجاره‌نامه ورزشگاه نقش‌جهان؛

کسب مجوز حرفه‌ای به تأخیر می‌افتد؟

کسب مجوز حرفه‌ای به تأخیر می‌افتد؟
29 مرداد 1397, 20:19 / کد خبر:54698
با گذشت بیش از ۳ سال از واگذاری مدیریت اجرایی ورزشگاه نقش‌جهان به شرکت فولادمبارکه اصفهان، صدور اجاره‌نامه آن در انتظار امضای مجوز ترک تشریفات از سوی ۳ وزیر دولت است.
با گذشت بیش از ۳ سال از واگذاری مدیریت اجرایی ورزشگاه نقش‌جهان به شرکت فولادمبارکه اصفهان، صدور اجاره‌نامه آن در انتظار امضای مجوز ترک تشریفات از سوی ۳ وزیر دولت است.
به گزارش تسنیم، وزارت ورزش و جوانان هشتم آذرماه سال 93 مدیریت اجرایی ورزشگاه نیمه‌کاره نقش‌جهان را برای تکمیل و بهره‌برداری به شرکت فولادمبارکه واگذار کرد. فولادمبارکه با هزینه کردن 40 میلیارد تومان در این ورزشگاه، آن را تا حدودی آماده برگزاری مسابقات کرد و برخی اقدامات مانند صندلی‌گذاری طبقه دوم، نصب پروژکتورها و ... پس از افتتاح آن در آبان ماه 95 انجام شد.

اما با گذشت نزدیک به 4 سال از واگذاری مدیریت ورزشگاه نقش‌جهان به فولادمبارکه، و با اینکه باشگاه سپاهان هم‌اکنون برای نگهداری آن هزینه می‌کند هنوز قرارداد اجاره‌نامه آن از سوی دولت و وزارت ورزش و جوانان به شرکت فولادمبارکه واگذار نشده است. مشکلی که به همراه برخی نواقص ورزشگاه مانع صدور مجوز حرفه‌ای برای باشگاه سپاهان شد و مسئولان شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی و وزارت ورزش و جوانان همچنان به درخواست‌ها و نامه‌نگاری‌های طرف اصفهانی برای صدور اجاره‌نامه بی‌توجه بودند.

احمد سعیدبخش معاون اجرای پروژه‌های شرکت فولادمبارکه اردیبهشت ماه امسال در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم، گفته بود "با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان و احمد سالک نماینده اصفهان در مجلس شورای اسلامی،� جلسه‌ای با 2 تن از معاونان وزارت ورزش و جوانان در مجلس برگزار کردیم و قول دادند که تا 2 ماه دیگر، موانع قانونی این کار برطرف شود و امضای 3 وزیری که برای صدور مجوز ترک تشریفات لازم است را بگیرند."

اجاره‌نامه نقش‌جهان به دست فولادمبارکه می‌رسد؟

وی درباره آخرین شرایط صدور این مجوز اظهار داشت: وزیر ورزش و جوانان 31 خردادماه در نامه‌ای به� معاون اول رئیس‌جمهور خواستار صدور این مجوز شد و خوشبختانه معاون اول رئیس‌جمهور نیز چهارم تیرماه امسال دستوری را صادر کرده تا 3 وزیر مربوطه مجوز ترک تشریفات را امضا کنند و ما منتظر هستیم تا با تصویب هیئت وزیران اجاره‌نامه ورزشگاه صادر شود و به دست وزیر ورزش و جوانان و سپس به شرکت فولادمبارکه برسد. رونوشت این نامه به وزارت ورزش و جوانان نیز ارسال شده است.

سعیدبخش درباره آخرین شرایط تقویت اسکلت فلزی سقف برای نصب چادرها گفت: پیمانکار جدید برخلاف پیمانکار قبلی به خوبی در حال انجام امور است و ناظرانی که از طرف شرکت به ورزشگاه می‌فرستیم از کیفیت و سرعت کار رضایت داشته‌اند.

وی افزود: تقویت تمام قاچ‌های سازه فلزی سقف به پایان رسیده و در مرحله رنگ و سندبلاست است. پیمانکار قول داده چادرهای 4 قاچ از سقف ظرف یکی، دو هفته آینده نصب شود.

معاون شرکت فولادمبارکه اصفهان ادامه داد: ورزشگاه هنوز به 2 ژنراتور برق اضطراری نیاز دارد و با وجود اینکه خاموشی‌های تابستان به پایان رسیده، در این زمینه نگرانی‌هایی داشتیم. مدتی پیش مدیرعامل شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی تغییر کرد و کریمی مدیرعامل جدید باید بازدیدی از ورزشگاه داشته باشد و این شرکت برخی کاستی‌ها که بر عهده آنها است را برطرف کند.

ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز، شماره 3453 ؛ 27 بهمن 1397
روزنامه اصفهان امروز
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین