سپاهانی‌ها از تهران به جم می‌روند
0 -

سپاهانی‌ها از تهران به جم می‌روند

سپاهانی‌ها از تهران به جم می‌روند
7 شهریور 1397, 11:30 / کد خبر:55372
سرپرست تیم فوتبال سپاهان گفت: به دلیل لغو پرواز کیش ایر به جم، از تهران به این شهر اعزام می‌شود.
سرپرست تیم فوتبال سپاهان گفت: به دلیل لغو پرواز کیش ایر به جم، از تهران به این شهر اعزام می‌شود.
رضا فتاحی در گفت‌وگو با تسنیم ، درباره مشکل لغو پرواز تیم فوتبال سپاهان برای سفر به شهر عسلویه استان بوشهر اظهار داشت: به دلیل بروز این مشکل قرار است از تهران به عسلویه برویم. گروه اول بازیکنان ساعت 7 صبح امروز به تهران رفتند و گروه دوم که شامل بازیکنان اصلی تیم است نیز ساعت 9:30 به تهران می‌روند و ساعت 13:30 با پرواز از تهران به عسلویه می‌رویم.
وی درباره دلیل لغو پرواز این تیم از اصفهان به عسلویه افزود: ساعت 8 صبح روز گذشته از آژانس هواپیمایی تماس گرفته و اعلام کردند هواپیمایی کیش پرواز را باطل کرده است. اگر این موضوع را زودتر اعلام کرده بودند، بهتر بود که خوشبختانه پرواز تهران - عسلویه جا داشت. با این شرایط کمی اذیت می‌شویم اما چاره‌ای نیست.
سرپرست تیم فوتبال سپاهان با بیان اینکه شاید پرواز اصفهان به دلیل گرانی بلیت و کمبود مسافر لغو شده است، گفت: بلیت پرواز برگشت را رزرو کرده‌ایم و تا این لحظه که مشکلی وجود ندارد.
وی از غیبت خالد شفیعی به دلیل مصدومیت در بازی با پارس جنوبی جم خبر داد و درباره آخرین وضعیت مذاکره سپاهان با احسان حاج‌صفی اظهار داشت: مدیران باشگاه با فاضلی مدیربرنامه‌های حاج‌صفی در تماس هستند و در این خصوص باید از مدیرعامل باشگاه سوال کنید.
دیدار تیم‌های پارس جنوبی و سپاهان اصفهان از ساعت 20 فردا پنجشنبه هشتم شهریورماه و با قضاوت سیدرضا مهدوی در ورزشگاه تختی جم برگزار می‌شود.
ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۲۶ تیر ۹۸، شماره ؛ 26 تیر 1398
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۲۶ تیر ۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین