رونمایی از لامبورگینی آونتادور SVJ
0 -

رونمایی از لامبورگینی آونتادور SVJ

رونمایی از لامبورگینی آونتادور SVJ
14 شهریور 1397, 11:40 / کد خبر:55856
لامبورگینی از نسخه SVJ آونتادور در فستیوال پِبِل بیچ کالیفرنیا رونمایی کرد. این هیولای سرکش لامبورگینی آن طور که آمار و ارقام نشان میدهد، می‌تواند به راحتی بر صدر خودرو‌های سوپر اسپرت قرار گیرد.

وبسایت ماشین3: لامبورگینی ‌از ‌نسخه SVJ آونتادور در فستیوال پِبِل بیچ کالیفرنیا رونمایی کرد. این هیولای سرکش لامبورگینی آن طور که آمار و ارقام نشان میدهد، میتواند به راحتی بر صدر خودروهای سوپر اسپرت قرار گیرد.لامبورگینی ‌از ‌نسخه SVJ آونتادور در فستیوال پِبِل بیچ کالیفرنیا رونمایی کرد. این هیولای سرکش لامبورگینی آن طور که آمار و ارقام نشان میدهد، میتواند به راحتی بر صدر خودروهای سوپر اسپرت قرار گیرد.

وقتی پشت فرمان این هیولای سرکش می نشینید، مواظب اعضای بدنتان باشید. چون با یک هیولای وحشی واقعی طرف هستید. پس فرمان را محکم بگیرید و از جایتان تکان نخورید.

خصوصیات بارز لامبورگینی آونتادور SVJ 

موتور ۱۲ سیلندری 6.5 لیتری با توان ۷۷۰ ‌اسب بخار و گشتاور 8500 دور بر دقیقه که میتواند ظرف ۲.۸ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت برسد.آونتادور SVJ حداکثر سرعتی معادل ۳۵۰ کیلومتر بر ساعت داشته و تایرهای ویژه پیرِلی پی زیرو کورسا اختصاصا برای آن بازطراحی شده است.لامبورگینی این نسخه از svj را در سبک ترین حالت ممکن ساخته است. وزن این هیولای جذاب ۱۵۲۵ کیلوگرم بوده و با سیستم نوین (( ایرودینامیک فعال لامبورگینی )) که محاسبه و واکنش سریع خودرو را در برابر‌سرعت و شرایط جاده ای بر عهده دارد میتوان به بهترین‌ضریب آیرودینامیک خودرو دست یافت.

این سیستم باعث میشود تا لامبورگینی آونتادور SVJ هنگام پیچ ها به زمین بچسبد و نیز در مسیرهای مستقیم، هوا را شکافته و به جلو حرکت کند.

ممکن است خیره کننده ترین المان لامبورگینی آونتادور SVJ، بال عقب فیبر کربن آن باشد. در کنار لامبورگینی آونتادور SVJ استاندارد، لامبورگینی از یک نسخه خاص با نام svj63 نیز رونمایی کرده است. نکته جالب در مورد این نسخه خاص این است که عدد 63 بر مبنای سال تاسیس شرکت لامورگینی یعنی 1963 می باشد. نکته جالب دیگر این است که قرار است تنها 63 دستگاه از این مدل خاص تولید شود. این در حالی است که تعداد لامبورگینی آونتادور SVJ استاندارد 900 دستگاه میباشد.

کمپانی لامبورگینی اعلام کرده است که خریداران در ابتدای سال 2019  می توانند این خودرو را با قیمت پایه517 هزارو 770 دلارخریداری نمایند. 

   

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه 21 آبان ۱۳۹۸، شماره 3652 ؛ 21 آبان 1398
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه 21 آبان ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین