برنامه ویژه بانک ملی برای رضایتمندی مشتریان

برنامه ویژه بانک ملی برای رضایتمندی مشتریان

برنامه ویژه بانک ملی برای رضایتمندی مشتریان
1 خرداد 1396, 12:36 / کد خبر:5594
بانک ملی ایران برنامه ویژه ای برای رضایتمندی بیشتر مشتریان خود طراحی کرده که به زودی اجرایی می شود
مدیرعامل بانک ملی ایران بر لزوم ارتقای نظام مشتری مداری در این بانک تاکید کرد و گفت: برنامه ویژه ای برای این منظور طراحی شده که به زودی اجرایی می شود.
محمد رضا حسین زاده در جمع روسای شعب مستقل و ممتاز تهران و استان های این بانک با اشاره به این که وصول مطالبات معوق و جذب منابع جدید و ارزان قیمت در اولویت بانک است، اظهار کرد: امسال افزایش سود، به صورت ویژه در دستور کار بانک ملی ایران است.
به گفته وی، بانک ملی ایران توجه ویژه ای به صدور ضمانتنامه ها خواهد داشت، چون این موضوع می تواند به خوبی منابع ارزان قیمت را به سمت بانک روانه کند.
وی در ادامه به لزوم خدمت رسانی متمایز به مشتریان ویژه بانک اشاره و خاطرنشان کرد: مشتریان ویژه لزوما مشتریان حقوقی بزرگ نیستند، بلکه مشتریان دارای سپرده های کلان، پیمانکارانی که از بانک ملی ایران ضمانتنامه می گیرند و شرکت های بزرگ خوش حساب باید مد نظر ما باشند.
حسین زاده با تاکید بر لزوم ارائه خدمات خاص و سریع به این مشتریان، گفت: باید افرادی به طور مشخص در شعب مشغول خدمت رسانی به این مشتریان باشند و حتی در ساعات غیر اداری نیز خدمات دهی به مشتریان ویژه نباید تعطیل شود. مدیرعامل بانک ملی ایران بر آموزش کارمندان شعب درباره خدمات رسانی به مشتریان ویژه تاکید و خاطرنشان کرد: استفاده از ظرفیت «بام» و سایر امکانات غیرحضوری برای خدمت رسانی به مشتریان ویژه باید در اولویت باشد.
وی با تاکید بر این که افزایش خدمت رسانی به مشتریان ویژه، یک طرح ملی است و همه شعب باید به عملیاتی کردن آن اهتمام کنند، اظهار کرد: آن چه امروز در نظام بانکی حرف اول را می زند، تمایز در ارائه خدمات است و بانک ملی ایران در این راستا حرکت خواهد کرد.
حسین زاده همچنین در پایان به افزایش سرمایه 100 در صدی بانک ملی ایران، کاهش قابل توجه نسبت مطالبات معوق به مانده تسهیلات پرداختی و نیز رشد سهم بازار بانک اشاره کرد.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹، شماره 3799 ؛ 07 خرداد 1399
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین