سرپرست هیئت تکواندو استان اصفهان انتخاب شد
0 -

سرپرست هیئت تکواندو استان اصفهان انتخاب شد

سرپرست هیئت تکواندو استان اصفهان انتخاب شد
17 شهریور 1397, 13:11 / کد خبر:56033
عضو سابق هیئت مدیره باشگاه سپاهان به عنوان سرپرست هیئت تکواندو استان اصفهان معرفی شد.
عضو سابق هیئت مدیره باشگاه سپاهان به عنوان سرپرست هیئت تکواندو استان اصفهان معرفی شد.
به گزارش تسنیم، پس از استعفای فرهاد رستم شیرازی از ریاست هیئت تکواندو استان اصفهان، امروز حسین کفعمی به عنوان سرپرست این هیئت منصوب شد تا ظرف 3 ماه مقدمات برگزاری انتخابات هیئت تکواندو استان را فراهم کند.
کفعمی سابقه مدیرعاملی باشگاه ذوب‌آهن و عضویت در هیئت مدیره باشگاه سپاهان را در گذشته دارد.
فرهاد رستم شیرازی رئیس مستعفی هیئت تکواندو استان اصفهان 14 تیرماه 1394 و در حالی که در آن زمان ریاست کانون وکلای دادگستری استان اصفهان را بر عهده داشت، با یک رأی بیشتر از شهرام الله‌آبادی به عنوان رئیس هیئت تکواندو استان برگزیده شده بود.
این انتخابات در دور نخست و پس از انصراف چند کاندیدا، بین شهرام الله‌آبادی، فرهاد رستم شیرازی و فرامرز عیدی‌وند برگزار شد و به دلیل به حد نصاب نرسیدن آرا، با رقابت الله‌آبادی و رستم شیرازی به دور دوم کشیده شد.
در دور دوم رأی‌گیری فرهاد رستم شیرازی با کسب 9 رأی و در رقابتی نزدیک با شهرام‌ الله‌آبادی که 8 رأی کسب کرده بود، به عنوان رئیس هیئت تکواندو استان انتخاب شد.
گفتنی است، ریاست هیئت تکواندو استان اصفهان پیش از فرهاد رستم شیرازی بر عهده مصطفی رئیسی بود که او هم قبل از پایان دوران 4 ساله ریاست خود و در دی ماه 1393 از سمتش کناره‌گیری کرد.
با استعفای فرهاد رستم شیرازی هیئت تکواندو نیز به جمع هیئت‌های در انتظار برگزاری انتخابات شامل هیئت‌های دوومیدانی، سه‌گانه، وزنه‌برداری، گلف و کشتی� استان اصفهان اضافه شد.
ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز، شماره ؛ 28 آبان 1397
روزنامه اصفهان امروز
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین