تابش: هنوز با سپاهان واقعی فاصله داریم
0 -

بازی‌های گذشته داوران به ضرر ما تصمیم گرفتند

تابش: هنوز با سپاهان واقعی فاصله داریم

تابش: هنوز با سپاهان واقعی فاصله داریم
31 شهریور 1397, 10:44 / کد خبر:56932
مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: قلعه‌نویی به عنوان سرمربی حق دارد تا از بازیکنانش ناراضی باشد و بگوید هنوز با آن سپاهان واقعی فاصله داریم.
مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: قلعه‌نویی به عنوان سرمربی حق دارد تا از بازیکنانش ناراضی باشد و بگوید هنوز با آن سپاهان واقعی فاصله داریم.
مسعود تابش در گفت‌وگو با فارس، در خصوص پیروزی سپاهان مقابل فولاد خوزستان در هفته هفتم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران اظهار داشت: بازی خوبی مقابل فولاد انجام دادیم، از عملکرد بازیکنان راضی هستیم و امیدواریم در بازی‌های بعدی هم نتیجه خوبی کسب کنیم. با توجه به مصدومانی که داشتیم بازیکنان در بازی با فولاد سرحال بودند و مزد زحماتشان را گرفتند.
وی در ادامه درباره حضور هواداران پرشور سپاهان در ورزشگاه نقش جهان نیز گفت: خوشحالم که هواداران برای حمایت از سپاهان به ورزشگاه می‌آیند، به هر حال طبیعی است که هر بازی سپاهان هوادارانش به ورزشگاه بیایند و با توجه به نتایجی که کسب می‌کنیم، حمایت کنند. امیدوارم این حمایت‌ها تا پایان فصل ادامه داشته باشد. برای تیم‌های پرطرفدار در بازی‌های معمولی هواداران کمی به ورزشگاه می‌روند اما هواداران سپاهان همیشه از این تیم حمایت کرده‌اند و امیدواریم با پیروزی‌هایی که کسب می‌کنیم دل آنها را شاد کنیم.
تابش در ادامه درباره اینکه با توجه به نتایجی که سپاهان کسب کرده است خیلی‌ها این تیم را مدعی قهرمانی می‌دانند نیز گفت: به هر حال هنوز اول راه هستیم، ‌تمام تلاشمان را می‌کنیم تا در تمام بازی‌ها نتایج خوبی کسب کنیم. از کادر فنی و بازیکنان حمایت می‌کنیم؛ چراکه عملکرد خوبی داشتند، امیدواریم در پایان فصل عنوان قهرمانی را کسب کنیم و نتایج سال قبل را جبران کنیم.
مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان در مورد ناراحتی امیر قلعه‌نویی نسبت به عملکرد داوران لیگ برتر نیز گفت: در بازی با فوتبال صحنه خاصی نبود ولی در بازی‌های گذشته داور به ضرر ما تصمیم گرفت و باعث شد بعضی از امتیاز‌ها را به‌راحتی از دست بدهیم. اگر اشتباهات داوری تأثیرگذار نبود ما در این ۷ بازی تمام امتیازها را کسب می‌کردیم. به‌هرحال امیر قلعه‌نویی حق دارد که از عملکرد داوری ناراضی باشد.
وی در پایان در باره اینکه امیر قلعه‌نویی نسبت به عملکرد بازیکنانش گلایه داشت گفت: طبیعی است که سرمربی از بازیکن انتظار بالایی داشته باشد. بازیکنان باید تلاش کنند تا این اشتباهات تکرار نشود. باید با تمام توان در هر بازی عملکرد خوبی داشته باشند تا امیر قلعه‌نویی راضی شود. قلعه‌نویی به عنوان سرمربی حق دارد تا از بازیکنانش ناراضی باشد و بگوید هنوز با آن سپاهان واقعی فاصله داریم. او انتظار زیادی دارد، ولی ان‌شاءالله با توجه به مصدومانی که داریم و بازیکنان با کیفیتی که در اختیار داریم تمام تلاشمان را می‌کنیم تا به آن سپاهان اصلی برسیم و کادر فنی از عملکرد بازیکنان راضی باشد. ان‌شاءالله در بازی‌های بعدی عملکرد بهتری خواهیم داشت.
ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز، شماره 3479 ؛ 27 اسفند 1397
روزنامه اصفهان امروز
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین