پسر جوان گردن دوستش را با چاقو برید

پسر جوان گردن دوستش را با چاقو برید

پسر جوان گردن دوستش را با چاقو برید
2 مهر 1397, 19:51 / کد خبر:57225
درگیری دو پسر جوان در یک مغازه مرغ‌فروشی منجر به قتل یکی از آنها شد.
درگیری دو پسر جوان در یک مغازه مرغ‌فروشی منجر به قتل یکی از آنها شد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا؛ ساعت 16:40 روز گذشته (اول مهر ماه) ماموران کلانتری 114 غیاثی با بازپرس کشیک قتل پایتخت تماس گرفته و وقوع یک فقره قتل در یک مغازه مرغ‌فروشی در خیابان آیت‌‌الله سعیدی را به بازپرس اعلام کردند.
دقایقی بعد از اعلام این خبر، قاضی مرادی؛ بازپرس ویژه قتل پایتخت به همراه اکیپ تشخیص هویت آگاهی در صحنه جرم حاضر شده و مشغول تحقیقات درباره این پرونده شدند.
بررسی‌های اولیه نشان داد قاتل و مقتول کارگر مغازه مرغ‌فروشی و افعانستانی بودند که قاتل (پسر 20 ساله) با یک ضربه چاقو به گردن مقتول (پسر 18 ساله) مرتکب قتل شده و سپس از محل گریخته بود.
بازبینی دوربین‌های مداربسته حاکی از آن بود که مقتول داخل مغازه مشغول جابه‌جایی مرغ بوده که ناگهان پایش به قاتل خورده و همین موضوع موجب درگیری قاتل و مقتول شده بود، در نهایت مقتول از مقابل مغازه یک بیل برداشته، به سمت قاتل حمله‌ور شده بود و قاتل با یک ضربه چاقو به گردن مقتول، وی را از پای درآورده و متواری شده است.
در نهایت با دستور قاضی مرادی؛ بازپرس امور جنایی تهران جسد مقتول برای بررسی بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات برای بازداشت متهم فراری ادامه دارد.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹، شماره 3828 ؛ 14 تیر 1399
روزنامه اصفهان امروز شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین