گشت و گذار ملانیا ترامپ در اهرام ثلاثه
0 -

گشت و گذار ملانیا ترامپ در اهرام ثلاثه

گشت و گذار ملانیا ترامپ در اهرام ثلاثه
16 مهر 1397, 13:10 / کد خبر:58558
ملانیا ترامپ که در چهارمین و آخرین مقصد خود از سفرهایش به آفریقا وارد مصر شده از اهرام مصر در جیزه بازدید کرد.
ملانیا ترامپ که در چهارمین و آخرین مقصد خود از سفرهایش به آفریقا وارد مصر شده از اهرام مصر در جیزه بازدید کرد.
  همسر رئیس جمهور آمریکا که در پایان سفر دوره‌ای‌اش به قاره آفریقا وارد مصر شده بود و مورد استقبال همسر «عبدالفتاح السیسی» رئیس جمهور مصر قرار گرفت.  
بانوی اول آمریکا پیش از سفر به مصر در سومین مقصد از سفرهای آفریقایی خود به کنیا رفت و ضمن دیدار با کودکان بی سرپرست از پارک ملی «نایروبی» نیز بازدید کرد. ملانیا ترامپ ضمن بازدید از یک یتیم خانه در کنیا ساعاتی را باکودکان سپری کرد و ضمن آوازخوانی با آن‌ها برای آنان کتاب هم خواند. ملانیا ترامپ در ادامه سفر خود با «مارگارت کنیاتا» بانوی اول کنیا نیز دیدار کرد و با او چای نوشید.  
 او در سفر به نایروبی کلاهی بر سر داشت که مربوط به قرن 19 می شد و نیروهای مسلح در مستعمرات انگلیس آن را بر سر می‌گذاشتند. از آن‌جایی که این کلاه یادآور دوره استعمار و سرکوب است، از سوی بسیاری از کاربران در شبکه های اجتماعی حامل پیام توهین آمیزی بود.
پیش از این نیز برخی از پوشش او هنگام عزیمت به آفریقا و همچنین در سفر به غنا انتقاد کرده بودند. از جمله پیراهن 1600 دلاری او هنگام عزیمت به آفریقا و کفش‌ های 50 دلاری اش که در سفر به غنا - اولین مقصد سفر - به پایش کرده بود. برخی رسانه‌ های آمریکا انتخاب پیراهنی گرانقیمت به هنگام عزیمت ملانیا به آفریقا را بدسلیقگی دیپلماتیک دانستند اما از کفش‌ های ارزان قیمت او که در دومین روز سفر به غنا به پایش کرده بودن، تمجید کردند.
  این برای اولین بار است ملانیا بدون حضور ترامپ به سفر خارجی می رود. ملانیا در این سفر علاوه بر غنا و کنیا، به مالاوی هم سفر کرد و آخرین مقصدش مصر بود.
ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز پنجشنبه 5 اردیبهشت 98، شماره 3494 ؛ 05 اردیبهشت 1398
روزنامه اصفهان امروز پنجشنبه 5 اردیبهشت 98
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین